Bebek için hazır olduğunuzu gösteren 7 madde!

İşte hayatınızı değiştirecek bir bebek için hazır olduğunuzu gösteren işaret listemiz...

Bebek için hazır olduğunuzu gösteren 7 madde!

Bir bebeğinizin olması düşüncesine hazır mısınız? Evet hanımlar bebeğiniz yoksa ve hamile kalmak için kendinizi hazır hissettiğinizi düşünüyorsanız sinyalleri almaya başlamışsınız demektir.

Duygusal açıdan dengeli olmak!
Ebeveyn olmak zordur. Kendinizle birlikte ve bir bebeğin hayatını sürdürmeye çabalamak gerçekten zordur. Bu yüzden her şeyden önce duygusal yönden dengeli bir kimse olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Eminseniz çocuklarınız için mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

Evle ilgili derdiniz yoksa!
Çocuklar evlerini hissetmekten ve evde güvende olmaktan hoşlanırlar. Kırmızı panjurlu rüya eve sahip olmak zorunda değilsiniz ama etrafta iyi okulları olan, temiz ve güvenilir komşulara sahip olmak çocuk için en büyük zenginliktir. Taşınmak bebek için zordur. Çocuğunuzu büyütecek en doğru yeri seçtikten sonra harekete geçmenizi öneririz.

Düzgün bir ilişki!
Anne ve babanın her ikisine de sahip olmak çok önemlidir. Bebeğin babasıyla ilişkinizi gözden geçirin; sürekli değişmeyecek iyi bir baba figürü sağlayın.

Kesintisiz ve güvenilir maddi kaynak sağlayın!
Bebek için hazır olduğunuzu gösteren en iyi işaret maddi sorunlarınızın artık olmamasıdır. Bebek masraflı bir iştir. Bebek bezi, oyuncaklar, kıyafetler, puset ve diğer pek çok şey için para gerekir.

Partileri azaltma!
Partilere katılmaya devam edip bütün gece dışarıda kalacaksanız bebek için hazır değilsiniz demektir. Bir annenin eve kapanması gerektiğini söylemeye çalışmıyoruz. Fakat ebeveyn olmak istiyorsanız içkili partilere gitmeyi azaltmanız şart.

Bakıcı!
Siz işe gittiğinizde bebeğinize kim bakacak? Bakıcısı kim olacak? Bu tür soruları sormaya başladıysanız ve bu sorulara cevap arıyorsanız bebeğe hazır hale gelmişsiniz demektir.

Fiziksel açıdan uygunluk!
Bebeğin çantasıyla beraber kanguru içinde boynunuza asılmış bebeği taşımak fiziksel açıdan güçlü olmanızı gerektirir. Kocaman kolları olan süper bir anne olmanıza gerek yok ama fiziksel açıdan güçlü olmanız bebeğin de hayatını kolaylaştıracaktır.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Limonu böyle denediniz mi?
  Limonu böyle denediniz mi?

  Süresi : 01:13 İzlenme : 455

 • Kamasutra pozisyonları
  Kamasutra pozisyonları

  Süresi : 00:42 İzlenme : 8177

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1606

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 1088

 • Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?
  Kaktüs tasarımı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 2496

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön