Disney On Ice - Prensesler ve Kahramanlar ERGO ile bir kez daha İstanbul'da

Dünyada büyük yankı uyandıran “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar” 07 - 16 Ekim tarihlerinde Avrupa turnesine ERGO ana sponsorluğunda İstanbul’dan başlıyor…

Disney On Ice - Prensesler ve Kahramanlar ERGO ile bir kez daha İstanbul'da

ERGO ana sponsorluğunda İstanbul Çocuk Tiyatrosu’nun Türkiye’ye getirdiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar” 7 Ekim’de Ora Arena’ da kapılarını açıyor. Disney’in en sevilen karakterlerinin boy gösterdiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”da; sekiz Disney prensesi, prenslerinin yardımıyla dileklerinin gerçekleşmesi, artistik patinaj ve zarif akrobatik gösterilerle buz üstünde canlanıyor.

Bugüne kadar aile, çocuk ve gençliğe verdiği önemi üstlendiği kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluklarla gösteren ERGO’nun İcra kurulu Üyesi Sedef Korkmaz “Çocukların hayal gücüne katkıda bulunmak hatta daha sonraki senelerde hayallerinin gerçekleşmesini sağlamak hepimizin görevi. Bu nedenle biz de ERGO olarak üstümüze düşeni yapıyoruz. Biliyoruz ki geçmişte çocuk olanların hayalleri bugünün dünyasını inşa etti. Günümüz çocukları ise hayalleri ile geleceğimizi şekillendirecekler. İkinci kez sponsorluğunu üstlendiğimiz ‘Disney On Ice’ gösterilerinin çocukları eğlendirirken gelişimlerine imkan tanıyacağına inanıyoruz ” dedi.

Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”da Sevimli peri Tinker Bell’in anlatımıyla Küçük Denizkızı Ariel, Güzel ve Çirkin Belle, Sindirella, Kurbağa Prenses Tiana, Alaaddin’den Yasemin, Uyuyan Güzel Aurora, Rapunzel ve Pamuk Prenses‘in dileklerinin kabul olduğu ve düşlerinin gerçekleştiği eşsiz gösteride, masallar gerçeğe dönüşüyor… Tinker Bell’in peri tozuyla sihirli bir dünyanın kapılarını araladığı “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”da, “Uyuyan Güzel Aurora” ve Rapunzel” Türkiye’ye ilk kez geliyor.

Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin arkadaşlarını yalnız bırakmadığı, danslar ve şarkılarla onlara eşlik ettiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”, İstanbullu hayranları ile buluşmak için gün sayıyor!

İstanbul Çocuk Tiyatrosu Başkanı Kemal Gürkaynak gösteriyle ilgili “Bir yetişkin için Madonna, Michael Jackson ne ise, bir çocuk için Mickey Mouse, Uyuyan Güzel, Sindirella da o anlama geliyor. Çocuklar için masal kahramanlarının ne anlama geldiğini biliyoruz ve onlara prenseslerini/kahramanlarını yakından görecekleri, hikâyelerini onlardan dinleyecekleri muhteşem bir gösteri daha sunacağız. İstanbul Çocuk Tiyatrosu olarak ikinci Disney On Ice gösterisine imza atacağımız için çok heyecanlıyız” dedi.

22 ülkede 1.600 gösterimi yapılan ve 6 milyon kişinin izlediği “Disney On Ice - Prensesler ve Kahramanlar”, İstanbul’un en büyük gösteri merkezi olarak çok yakında kapılarını açan ORA Arena’da 07 - 16 Ekim tarihlerinde çocuklar ve aileleriyle buluşacak. Biletler Biletix’te!

Facebook Yorumları
Yorumlar
12
Onay Bekleyenler
0

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 160

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 846

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2787

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 4332

 • Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi
  Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi

  Süresi : 04:32 İzlenme : 4207

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön