Bez pasta dükkanı kapılarını pasta severlere açtı!

Özelikle Amerika ve İngiltere’de “Doğum” ve “Baby Shower Partileri”nin vazgeçilmez hediyeliği Bebek Bezi Pastası, “Bez Pasta Dükkanı” kalitesiyle artık bir tık ötenizde!

Bez pasta dükkanı kapılarını pasta severlere açtı!

“Yeni Hayatı” Bez Pasta Dükkanı’nının “leziz” pastalarıyla kutlayın!

Sıra dışı tasarımlarıyla hizmet veren Bez Pasta Dükkanı, doğum ve baby shower partileri için ürettiği hediyelik pastalarla hem yeni anne- babayı mutlu ediyor hem de yeni doğanın temel ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyor. Bebekleri pembe ve mavi esaretinden kurtarıp gökkuşağı renkleriyle buluşturan pastalar hijyenik koşullar gözetilerek, titiz el işçiliği ile hazırlanıyor. Belli bir tema dahilinde, tekstil ve aksesuarlarla içeriği zenginleştirilen pastalarda, bebek bezinden süsleme detayına kadar, her aşamada kalite ön planda tutuluyor. Bez Pasta Dükkanı yeni hayatlara farklı bir şekilde “merhaba” diyebilmenin arayışı içindeki pasta severleri www.bezpastadukkani.com adresine bekliyor.   

Hijyenik ve kullanışlı
Bebek bezlerinin dış etkenlere maruz bırakıldığı yaygın tasarımların aksine tüm pastalar, bebek bezlerinin hijyenik özeliklerini koruyacak biçimde paketinden çıkarıldığı anda sarılıp üzerleri kapatılarak tasarıma dahil ediliyor ve belli bir tema gözetilerek tekstil ve aksesuarlarla süsleniyor.

Neden bez pasta?
Bebek bezi pastasının iç dolgu malzemesi bebek bezlerinden oluşur. Bezlerin pasta şekline getirilmesinin ardından pastanın üzerine eklenen bebek battaniyesi, banyo havlusu, tulum, badi, çorap, dişlik, biberon, şampuan gibi pastada kullanılan her malzeme bebeğin ihtiyaçlarına yöneliktir. Bu nedenle yeni anne-babaya bebek bezi pastası hediye ettiğinizde onlara hem bir buket çiçek kadar güzel görünümlü hem de kullanışlı bir hediye vermiş olursunuz. Üstelik gerçek çiçeklerin aksine hastane odasına kabul edilebilir bir hediye olduğu için rahatlıkla anne, baba ve bebeğe ulaştırabilirsiniz.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • "Boşaltılamayan her duygu bedende birikir..."
  "Boşaltılamayan her duygu bedende birikir..."

  Süresi : 07:13 İzlenme : 2975

 • Pişirmeden pasta nasıl yapılır?
  Pişirmeden pasta nasıl yapılır?

  Süresi : 01:07 İzlenme : 1644

 • Yüz şekline uygun saç modeli nasıl belirlenir?
  Yüz şekline uygun saç modeli nasıl...

  Süresi : 02:25 İzlenme : 2376

 • Hipnozla doğum nedir?
  Hipnozla doğum nedir?

  Süresi : 02:58 İzlenme : 908

 • Neden limonlu su içmeliyiz?
  Neden limonlu su içmeliyiz?

  Süresi : İzlenme : 2621

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön