Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Yay burcu günlük yorumu

Ocak ayına parayla ilgili konularla giriş yapacaksınız sevgili Yaylar...

Ocak ayı Yay burcu yorumu

7 ve 8 Ocak'ta parasal konularda şans sizden yana olacak. Özellikle parasal konularda şansınız çok yüksek.

 

9 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçecek, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlayacak. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan Yaylar bu iki haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.

 

13 Ocak'ta yine parasal konularda kafanıza iyi çalıştıracaksınız. Özellikle ticaretle ilgili konularda faydalı bir dönem olacak

 

20 Ocak'ta özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili parasal konulara çok dikkat etmeye özen gösterin. Bir para yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir, o yüzden bu dönem borç alıp vermemeye özen gösterin. Sosyal çevre harcamalarınız sizi zorlayabilir. Uğraştığınız bir işte sorun yaşayabilirsiniz.

 

21 Ocak itibariyle Güneş, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, bilgisayar ve iletişime dayalı işlerinizi daha fazla ön plana çıkarmaya başlayacak. Bu işlerinizde artık kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu ay boyunca telefonunuz hiç durmayabilir, yakın çevrenizde bulunan insanlarla temas halinde olacak, kısa yolculuklar, geziler, alışverişi programlarınıza dahil edeceksiniz.

 

24 Ocak'ta Mars Başak burcunda gerilemeye başlayacak. Mars sizin kariyer evinizde gerilediğinden kaynaklı olarak birkaç ay boyunca kariyer hayatınızda birtakım geriye dönüşler, aksamalar veya gecikmeler oluşabilir. Bu tür oluşumları pek fazla kafanıza takmamalı, takıldığınız noktalarda bazı değerlendirmeler yapmalı ve olayları gözden geçirmelisiniz. Özellikle de patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde bu dönem çok dikkat etmeniz gerekecek. Olaylara temkinli ve özenle yaklaşırsınız, en güzel şekilde faydayı sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 82

 • Sanatçıların eski ve yeni halleri
  Sanatçıların eski ve yeni halleri

  Süresi : 00:57 İzlenme : 669

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 665

 • Hayır demek güzeldir!
  Hayır demek güzeldir!

  Süresi : 01:16 İzlenme : 383

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1325

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön