Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Hangi belirti hangi cinsiyete işaret ediyor?

Hangi belirti hangi cinsiyete işaret ediyor? Eğlenceli yöntemlerle bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeye ne dersiniz?

Hangi belirti hangi cinsiyete işaret ediyor?

Hemen belirtelim, bu tüyolarımız sadece eğlence için! Kesin bir sonuç belirtmez.

 

Meraktan ölüyorsunuz. Oradaki kız mı yoksa bir erkek mi? Ultrason teknikleri size bunu söyleyebilir. Fakat yanılabilir de… O büyük buluşma anına kadar işte size bebeğinizin cinsiyetini bazen eğlenceli bazen tuhaf şekilde önceden öğrenme yolları. 

 


Aşağıda ve yukarıda


Bunu sadece güney yönüne bakarak yapabilirsiniz. Eğer bebeği yukarıda taşıyorsanız, pembe kıyafetler hazırlayın. Eğer gebelikte göbeğiniz aşağıdaysa siz bir oğlan çocuğuna hamilesiniz.


Kalp atışı


Muayeneye gittiğinizde doppler’da bebeğin kalp atışlarını dinlerken doktorunuza kalp atış hızını sorun. Efsanelere göre dakikada 140 üzeri kalp atışı kız çocuğuna, 140 altında kalp atışı ise erkek çocuğuna işaret ediyor.

 

HAMLİLELİKTE AŞERMEK PSİKOLOJİK MİDİR? Beslenme ve Diyet Uzmanı Yasemin... SUÇLU OLAN HORMONLARIM! Libidonun azalması, sürekli deği...


Tatlı ya da ekşi


Her özel günde dondurmaya mı aşeriyorsunuz? Bazı kişiler bunun anlamını, bebeğin kız olduğuna yoruyor. Tuzlu ya da ekşi bir şeyler yemek istiyorsanız o zaman da bebeğin erkek olacağını iddia ediyorlar.


Çin doğum tablosu


Eski çağlara ait bu yönteme göre hamile kaldığınız yaş ve ay, bebeğin cinsiyetini belirliyor. İnternette Çin doğum tablosu diye aratırsanız karşınıza bir tablo çıkacaktır. Deneyin!

 

ÇİN TAKVİMİ NEDİR? Astroloji deyince akla sadece bi... BEBEĞİNİZİN CİNSİYETİNİ SİZ BELİRLEYİN İsviçre merkezli bir şirketin Tü...


Tuvalet zamanı!


İdrarınızı bir kaba yapın. Bunu doğum öncesi randevularda daha önce yapmıştınız zaten, yabancı değilsiniz değil mi? Bir çorba kaşığı kadar lavabo açıcıyı idrarınıza karıştırın ve meydana çıkan renge bakın. Yeşil rengin kız bebeğe, mavinin ise erkeğe işaret ettiği söyleniyor!

 

Tek ya da çift


Maya efsanelerine göre bebeğin cinsiyetini annenin hamile kalma yaşı ve yılı belirler. Eğer bunların her ikiside, yani annenin hamile kalma yaşı da hamile kaldığı yıl da çiftse bebek kız olur. Biri çift diğeri tekse bebek erkektir.


Anahtar saklama


Bunu sizin için bir arkadaşınız denemeli. Hamile arkadaşınızın bulunduğu ortamda onun önüne bir anahtar koyun. Eğer anahtarı alt bölümünden tutarsa kız, üst bölümünden tutarsa oğlu olacak demektir. Müjdeyi verebilirsiniz.

 

SUÇLU OLAN HORMONLARIM! Libidonun azalması, sürekli deği... ERKEK BEBEK İSTİYORSANIZ... Amerika'da yapılan bir araştırma...


Duygularınız


Eğer çılgınca patlamalar yaşıyorsanız nedeni kız bebeğinizdir. Kızların annelerinin güzelliğini alıp götürdüğüne inanılır. Bundan dolayı sinirlerinizin bozulması doğal değil mi? Merak etmeyin, siz hep güzelsiniz.


Yüzüklerin bebeği


Alyansınızı bir ipin ucuna bağlayın. Bel hizanızdan yukarıya asın. Eğer daire çiziyorsa gelecekte bir oğlunuz olacak demektir, ileri geri düz bir hareket yapıyorsa kızınız olacaktır.


Kusuyor musunuz?


İlk 3 aylık dönemde çok ama çok mideniz bulanıyor. İşaretler kızınız olacağını söylüyor. Sabah bulantılarının erkeğe hamileyseniz çok fazla olmayacağı söylenir.

 

HT Hayat Gebelik Günlüğü sayfasına göz attınız mı?

 

HT Hayat'tan hamilelere özel: Hafta Hafta Hamilelik

 

Bebeğin anne karnındaki muhteşem gelişimi
+22
Bu fotoğrafta sperm hücresinin, Fallop tüplerinde yumurtaya doğru ilerlediğini görüyoruz.

 

Yorumlar
98
Onay Bekleyenler
0
Yorumlar
 •  
  13 Ocak 2017 Cuma 18:31

  35 yasymdayim kiz cojuk istiyorum hamileyim

  Cevapla
 •  
  14 Aralık 2016 Çarşamba 19:22

  Dogrumu ya bunlar bence inanmayın allahın zoruna gider

  Cevapla
 •  
  30 Kasım 2016 Çarşamba 01:18

  ben hamilemiyim degilmiyin bilmiyorum adet donemim 26 sinda gelicekti ama gelmedi bn 25 sinde test yaptim test tek cubuk cizgi cikti birdaha test yapmadim ama hastaligim gelmedi 5 gun oldu internetten hamilelik takvimide hesapladigim kadariyla 3 gunluk hamile cikti bilmiyorum hamilemiyim degilmiyim

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2016 Cumartesi 02:10

  Bunu öğrenmek çok kolay kasıkta sağda oynarsa erkek solda oynarsa kız hiç Şaşmaz deneyin ve yorum bırakın

  Cevapla
 •  
  17 Kasım 2016 Perşembe 13:10

  Yanlış

  Cevapla
 •  
  31 Ağustos 2016 Çarşamba 09:07

  Bizimki kirmizi oldu fikri olan varmi

  Cevapla
 •  
  28 Ağustos 2016 Pazar 10:10

  Slm bu lavobo açıcı ne oluyo

  Cevapla
 •  
  23 Ağustos 2016 Salı 19:08

  Bunların hepsi yanlış bunlara göre oğlumuz olacaktı ama kız oldu

  Cevapla
 •  
  13 Ağustos 2016 Cumartesi 17:23

  İdrarla yapacağımız sonucunu ne kadar beklemeliyiz

  Cevapla
 •  
  12 Ağustos 2016 Cuma 20:27

  slm bn 3 aylık hamileyim 18 yaşındym tuzlu ve ekşi istiyo cnm bulantm kusmam yok baş dnmesi var

  Cevapla

Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön