Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

5 dakikada makyajlı bir görünüm elde etmek ister misiniz?

Eğer makyaj yapmak için yeterli zamanınız yoksa, makyajsız dışarı çıkmak zorunda kalmayın. Çok kısa sürede makyajlı bir görünüm elde etmek için işte, yapmanız gerekenler...

5 dakikada makyajlı bir görünüm elde etmek ister misiniz?

Hafif lekeli eyeliner

Eyeliner veya kaleminizi göz kapağınızın üstüne çok hafif olarak uygulayın ve yine hafif bir rimel kullanarak kirpiklerinizi dolgun görümüne kavuşturun.

 

Pırıltılı gözler

Teninize uygun bir kapatıcı kullanın. Daha sonra kaşlarınıza kadar beyaz (simli de olabilir)  krem far uygulayın. Son olarak rimelinizi sadece üst kirpiklerinize uygulayın.

 

Kırmızı ruj ve kırmızı gözler

Kırmızı rengi hem dudağınızda hem gözlerinizde doğru bir şekilde uygulayarak hoş bir görünüm kazanın. Dudaklarınıza kırmızı ruj uygulayın ve far olarak mutlaka bir ton açık kırmızı kullanın. Son olarak kirpiklerinizi rimel ile dolgunlaştırın.

 

Yoğun eyeliner

Göz kapağınızın üstüne kalın ve koyu olarak eyeliner veya kaleminizi uygulayın. Rimelinizle kirpiklerinizi dolgunlaştırın ve uyumuna göre çok hafif ruj kullanın.

 

Açık kahve gözler, yanaklar ve dudaklar

Allığınızı, kapatıcınızı ve rujunuzu açık karemel ya da açık kahve tonlarında seçerek hem seksi hem de doğal bir görünüm elde edin. Gözlerinizde doğal ten renginize yakın bir kapatıcı kullanın. Yanaklarınız için yine doğal tonlara yakın bir renk seçin(krem allık kullanabilirsiniz) ve hafif olarak uygulayın. Rujunuzu uçuk pembe ya da ten rengi tonlarında seçin ve siyah rimel kullanın.

 

Pembe yanaklar ve dudaklar

Doğru kullanıldığında pembe rengi size romantik bir görünüm katar. Yanaklarınıza hafif olarak toz pembe allık uygulayın. Kullandığınız allıktan bir ton koyu pembe ruju da dudaklarınıza uygulayın. Son olarak rimel kullanıp kirpiklerinizi dolgunlaştırın.

 

Çikolata dudaklar

Koyu kahve tonlarında bir dudak kalemi kullarak dudaklarınızı çerçeve içine alın ve daha sonra biraz daha açık bir kahve ruj ile dudaklarınızı doldurun. Koyu kahve tonlarında rimel uygulayın. İsteğe bağlı olarak hafif allık kullanabilirsiniz ancak allığınızın rengi kesinlikle doğal tonlarda olmalı.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 282

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 151

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 234

 • Güzel ve Çirkin filminin oyuncularıyla özel röportaj
  Güzel ve Çirkin filminin oyuncularıyla özel...

  Süresi : 01:57 İzlenme : 419

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 395

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön