Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Bu sezon denemeniz gereken makyaj trendleri!

Bu sezon makyajda moda renklere gelince maceracı olmanızı tavsiye ediyoruz!

Bu sezon denemeniz gereken makyaj trendleri!

Renkli makyaj stili trendleri her sezon modaya göre şekillenmekte. Bazı sezon makyajda doğal görünüm ön plana çıkarken bazı sezon canlı renkler moda olur. Bu sezon makyajda moda renklere gelince maceracı olmanızı tavsiye ederiz. Şimdi denemeye değer bu sezonun birkaç renkli makyaj trendlerine göz atalım.

Fuşya yanaklar
Fuşya şu an modanın en gözde renklerinden biri. Bu aynı zamanda makyaj içinde geçerli. Bu rengi makyajınızda uygularken fuşya rengi ile yanaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Fuşya rengini hafifçe yanaklarınızda hissettirin.

Portakal rengi dudaklar
Henüz bu renkle tanışmadınız mı? Bu yılın rengi olduğundan bu renge alışsanız iyi edersiniz. Bu renkte makyajın en güzel yanı, günbatımı renginin tüm ciltlerle uygun olmasıdır. Cilt renginize göre portakal rengi tonlarını uygulayabilirsiniz.

Mor dudaklar
Bunu duyduğunuzda ilk tepki olarak bu rengi asla kullanamam diyebilirsiniz. Ama bu korktuğunuz gibi kötü olmayacaktır. Morun güzel bir tonu ile çok çekici olacağınıza emin olabilirsiniz.

Turuncu göz farı
Turuncu göz farını düşündüğünüzde biraz şok olabilirsiniz ama bizi dinleyin. Turuncu göz farı mavi renkli gözleri ön plana çıkarmak için muhteşem bir yoldur. Aynı zamanda kahverengi gözleri de vurgular. Turuncu göz farı çok dikkat çekici olduğundan, gözfarı dışında uygulayacağınız diğer makyajı hafif tutmanızda yarar var.

Elektirik mavisi eyeliner
Elektirik Mavisi eyeliner siyaha renge alternatife olarak kullanırsanız modern bir görünüm yakalarsınız.

Yeşil göz farı
Yeşil göz farı kullanarak gözlerinizin ne kadar ortaya çıkardığını göreceksiniz. Farklı cilt tipine göre yeşilin tonlarını uygulayabilirsiniz. Zeytin yeşili tonları koyu ciltler için uygulanırken, açık renkte ciltler için yeşilin parlak tonlarıyla mükemmel görünüme ulaşabilirsiniz.

Fuşya dudaklar
Fuşya ile parlak dudaklara sahip olarak bu sezonun makyaj trendini yakalayabilirsiniz. Parlak fuşyayı dudaklarınıza uygulayarak görünüşünüze güç katın. Geri kalan makyajınız oldukça doğal renklerle tamamlayabilirsiniz. Bırakın dudaklarınız konuşsun.Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 727

 • Sanatçıların eski ve yeni halleri
  Sanatçıların eski ve yeni halleri

  Süresi : 00:57 İzlenme : 854

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 756

 • Hayır demek güzeldir!
  Hayır demek güzeldir!

  Süresi : 01:16 İzlenme : 458

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1516

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön