Dik durarak anında birkaç yaş daha genç görününün

“Dik bir duruş; anında birkaç yaş daha genç görünmenizi sağlar”

Dik durarak anında birkaç yaş daha genç görününün

Dik durmaya alışın
1- Küçük değişimler büyük sonuçlar
“Dik bir duruş; anında birkaç yaş daha genç görünmenizi sağlar” diyen Özel Spor Eğitmeni Kathryn Freeland; bu duruşun aynı zamanda daha uzun boylu görünmenizi sağlayacağını da dile getiriyor. Dik durmak için en ideal egzersiz ağırlık ile kürek çekmek. Bunun yanı sıra yürürken vücudunuzun tam ortasından bir ip geçtiğini ve sizi kafanızın üzerinden yukarı doğru çektiğini de farz edebilirsiniz.

2- Her şeye değer
Eğer yoğun iş temponuz nedeniyle sadece tek bir spora ya da egzersize zaman ayırabiliyorsanız, kalp atışlarınızı hızlandıracak olanı tercih edin. The Ultimate New York Body Plan adlı kitabın yazarı ve spor uzmanı David Kirsch “Düzenli kardiyo egzersizleri sağlıklı bir kalbe sahip olmanıza, yağ ve kalori yakmanıza, sağlıklı, genç bir tene sahip olmanıza yardımcı olur” diyor.

3- Üç basit strateji
“Hafif aerobik hareketleri cildin elastikiyetini ve sıkılığını korumasına yardımcı olan kolajenlerin üretimini hızlandırıyor” diye belirtiyor.

Kilonuza ve boyunuza uygun ölçülerde yapılan ağırlık çalışmaları kemik yoğunluğunu artırırken, osteoporoz riskini de en aza indiriyor.

Her gece ortalama en az yedi saat uyumaya çalışın. Uykunuzu aldığınızda, vücut daha hızlı bir şekilde kalori yakmaya başlıyor. Böylece daha rahat bir şekilde kilo verebilirsiniz.
    
Matt Roberts; “Yüksek miktarda alkol aldıysanız, bunun yaptığınız spor egzersizlerine hiçbir katkısı olmaz” diyor ve ekliyor; “Haftada sekiz birimden fazla alkol tüketmemeye özen göstermelisiniz. Yüksek miktarda alkol alındığında, bu fiziksel performansımızı etkiler ve ruhsal açıdan da daha pasifize olmaya itiliriz. Bu yüzden özellikle diyet yaparken alkollü içeceklerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.”

Yapın :

 • Sabahları hem kilo aldırmayan hem de enerji veren bir kâse yulaf tüketin” diyor Matt Roberts.
 • Koşmak yerine kan dolaşımınızı hızlandırmak ve vücuttaki yağları yakmak için hızlı yürüyüşleri tercih edin. Yürürken vücudunuz, koşarken olduğu kadar yorulmuyor, strese girmiyor ve eklemlerinizde ağrılar meydana gelmiyor” diye ekliyor Matt Roberts.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 433

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 184

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 281

 • Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız" semineri
  Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız"...

  Süresi : 00:57 İzlenme : 184

 • Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım şekli
  Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 507

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön