Lansinoh tüm bebekli annelerin emzirme haftasını kutluyor

Emzirme ürünleri grubunda lider marka Lansinoh, Emzirme Haftası nedeniyle annelerin daha uzun süre bebeklerini emzirmelerine destek olmak için çeşitli sürprizler sunuyor..

Lansinoh tüm bebekli annelerin emzirme haftasını kutluyor

Lansinoh, “Emzirme Haftası” etkinlikleri kapsamında anne ve anne adaylarını emzirme konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor. Lansinoh Ürün Müdürü Derya İşçioğlu, bebeğin fiziksel ve mental gelişimi, enfeksiyonlardan korunması ve anne bebek arasındaki bağın güçlendirilmesi için bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmesi ve sonrasında da emzirmenin 2 yaşa kadar devam etmesi gerekliliğinin altını çiziyor.


Lansinoh, “Emzirme Haftası”na özel hazırlanan promosyonlarıyla da anne ve anne adaylarının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Etkinlik sırasında süt saklama poşeti alanlar 2.ürünü %50 indirimli alabiliyorken, göğüs ucu kremi alanlara seyahat boyu göğüs pedi, elektrikli pompa alanlara ise süt saklama poşeti hediye ediliyor.
300 hamile ve 700 yeni anne üzerinde yapılan araştırma gösteriyor ki;
Anne ve anne adaylarının %55’i bebeklerini 18 ayın üzerinde emzirmek istiyor.


Lansinoh Ürün Müdürü Derya İşçioğlu bu veriyi şöyle değerlendiriyor. “Anneler günümüzde anne sütünün öneminin ve hiç bir formül sütün anne sütünün yerini tutamayacağının bilincinde. Ama emzirme sürecinde yaşanan zorluklar, bu sürenin kısalmasına neden oluyor. Özellikle göğüs ucu çatlakları, sütün gelmemesi, yanlış emzirme pozisyonları, annenin çalışmayı başlaması gibi nedenlerle hedeflenen emzirme sürelerine ulaşılamıyor. Lansinoh olarak sunduğumuz ürünlerle annelerin bu süreçte karşılaştıkları sorunlara çözümler sunarak, bebeklerin daha uzun süre anne sütü almasına destek oluyoruz.”

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 1590

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 252

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 888

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2811

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 4347

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön