Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Vücut dilleri onları ele veriyor! Sizinle ilgilendiğini anlamanın 10 yolu

Beğendiğiniz insanın size karşı olan fikirlerini öğrenememek ne kadar sinir bozucu değil mi? Ya da beraber olduğunuz kişinin sizi gerçekten sevip sevmediğini anlayamamak? Peki, insanların fikirleri hakkında fiziksel ipuçları gönderdiğini biliyor muydunuz?

Vücut dilleri onları ele veriyor! Sizinle ilgilendiğini anlamanın 10 yolu

Kadınlar vücut dilini erkeklerden daha kolay ve daha çabuk çözüyorlar. Bu iyi bir haber. Az sonra okuyacaklarınız karşınızdaki erkeğin aslında ne demek istediğini, neler hissettiğini ve ne düşündüğünü gerçek anlamda anlamanıza yardımcı olacak. Size düşen daha dikkatli davranıp el, kol ve mimik hareketlerini incelemek...

Sizinle ilgileniyor mu?
Biri sizi ilk gördüğünde kaş hareketleri çok önemlidir. Eğer sizi ilk gördüğü an etkileniyorsa, kaşlarını yukarı kaldırır. Bu dünyanın her yerinde yaş, ırk ya da sınıf fark etmeden geçerlidir. Kaşları yukarı kaldırmak gözleri açar ve karşısındakini tam olarak algılamak için daha fazla ışık çeker. Bu gözlerin parlak, büyük ve davetkar görünmesini sağlar. Eğer kaşlarının yukarı kalktığını fark ettiyseniz onun gözlerinin içine 1 saniyeye kadar bakın ve onunla ilgilendiğiniz sinyalini vermiş bulunun.

Dudaklarınıza bakarak mı konuşuyor?
Eğer size karşı bir ilgisi varsa otomatik olarak dudaklarınıza bakacaktır. Size bir şeyler anlatırken dudaklarınıza bakıyorsa sizinle ilgileniyor demektir.

Dikkatinizi çekmeye mi çalışıyor?
Bu hareketi erkeklerde hemen fark edeceksiniz. Sizi görünce kravatını mı düzeltiyor, gömleğini mi çekiştiriyor? Kalabalığın içinde onu fark edebileceğiniz şekilde mi konuşup, gülüyor? Bu dikkatinizi çekmeye çalıştığı ve diğer insanlardan ayrılıp öne çıkmaya çalıştığı anlamına gelir.

Saçlarıyla ilgili mi?
Tuvalete girip çıktıktan sonra saçları ıslak olarak mı yanınıza geliyor? Saçlarını kestiriyor, onlarla ilgileniyor ve sizi gördüğünde eli saçlarına mı gidiyor? 'Buradayım, beni beğen' demek istiyor.

Sizinle konuşurken kaşları hafifçe kalkıyor mu?
Size hayret ifadesiyle bakıyorsa bu sizi büyülendiğini gösterir. Ama kaşları sakin ve sabitse bu adam sıkıcı bir tiptir haberiniz olsun.

Karşınızda dik duruş mu sergiliyor?
Göbek içerde, sırt geride, kafası hafif kalkık. Sizinle konuşurken hafif öne doğru eğilmiş mi? Öyleyse bu adam sizin için çıldırıyor!

Vücudunuzu incelerken mi yakalıyorsunuz?
Aşık ve ilgili erkekler kadınların gözlerine ve dudaklarına bakarlar. Ama sadece cinsellik düşünen erkekler kadınların vücutlarını incelerler. Bu tavrına göre, onunla ilişkinizi gözden geçirin.

Elleriyle daireler mi çiziyor?
Toplantıda, telefonla konuşurken, bir şeyler dinlerken parmak hareketleri ile daireler mi çiziyor? O tam bir seks tutkunu!

Bacaklarını kapatarak mı oturuyor?
Eğer yanınızda bacaklarını kapatarak oturuyorsa bu size güvenmediği anlamına gelir. Bacakları açıksa bu pek umurumda değil demek olur. Ama eğer bacak bacak üstüne atmışsa bu yanında huzurlu ve güvendeyim demektir.

Gözleri iki kaşınızın ortasında mı?
Karşılaştığınızda iki kaşının arasına bakıp mı konuşuyor? Bu sizinle uzun süre beraber olmak istediği anlamına gelir.Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
Yorumlar
 •  
  02 Ocak 2017 Pazartesi 22:08
 •  
  16 Aralık 2016 Cuma 17:58

  mausgben ilk işegirdiğim zaman onu gördüm ama hep kaçtım o benim yaptığım hiç birseyi beğenmiyor ve hep şikayeterdiyordu hep kavga ettiriyodu benim haklı olduğumu biliyordum aherseyıme karışıyor kıyafet letıme kasıma gözüme amaçı beni deli etmek yok suratsızsın yok çok guluyoruns un su içerken ustume atıp kaçıyor bende soğuksu alıp sırtına doktum sadece guldu hakaret edeyoru guluyorizinliyken basksı benim yerime bakıyor arkadaşa beni soruyor ertesıgunde bana hesap soruyor neyiş izinliyken ona haber verecek mişim

  Cevapla
 •  
  12 Kasım 2016 Cumartesi 15:50

  ben önceden onu seviyordum ama o beni sevmiyordu şimdi durmadan bana bakıyor beni gördüğü yerde şarkı söylemeye başlıyor. bu ne anlama gelir?

  Cevapla
 •  
  26 Nisan 2016 Salı 05:21

  Anlamak zor güya sevdiği varmış beni görünce gözlerini kaçırıyor sanki sevgilisi benim

  Cevapla
 •  
  20 Nisan 2016 Çarşamba 21:58

  Benim sevdigim kız gözlerimin icine bakıp duruyor ve gozleri güluyor peki bune anlame gelir?

  Cevapla
 •  
  18 Mart 2016 Cuma 17:20

  Peki biri bize bakip ofluyorsa ne anlama gelir

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2016 Perşembe 21:20

  bir kiz olarak, her burnumu cektigimde yanimda biri varken ya cok stresliyimdir yada biseylerden rahatsiz olmusumdur ve o artamdan uzaklasmak istiyorumdur

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2016 Perşembe 09:13

  Bi kız burun çekme hareketi yapıyorsa ne anlama gelir arkadaşlar bi yardım edin... Kız beni her gördüğünde sümüğü akıyor sanki

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2015 Salı 17:24

  Seviyosan konuş AMK ne is burada ne için yaziyonuz

  Cevapla
 •  
  08 Eylül 2015 Salı 16:28

  Brbt

  Cevapla

 • Sanatçıların eski ve yeni halleri
  Sanatçıların eski ve yeni halleri

  Süresi : 00:57 İzlenme : 593

 • Hayır demek güzeldir!
  Hayır demek güzeldir!

  Süresi : 01:16 İzlenme : 353

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 632

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1239

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 603

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön