Bekarlığa veda partisine hazır mısınız?

Sadece erkeklerin dansöz çıkartıp, içki içerek eğlendiği bekarlığa veda partileri geçmişte kaldı. Artık kadınların da onlardan yana kalır bir tarafları yok.

Çılgın bir bekarlığa veda partisine hazır mısınız?

Kına gecesi gibi geleneksel adetlerimizden dolayı ülkemizde pek rağbet görmeyen, genellikle yurtdışında yapılan kadınların bekarlığa veda partileri artık Türkiye'de de çok moda... Geleneklerimize bağlı kalarak yapacağınız güzel bir kına gecesinden önce ya da sonra kız kıza eğlenebileceğiniz unutulmaz bir bekarlığa veda partisine ne dersiniz? İşte birkaç öneri...

 

Tüm kızları toplayın

Bu özel gecede yanınızda olmasını istediğiniz ya da eğlenceli olacağını düşündüğünüz tüm kız arkadaşlarınızı çağırın. Ne kadar kalabalık olursanız eğlenme şansınız o kadar artar.

 

Güzel bir mekân ayarlayın

Bu mekân sevdiğiniz bir cafe, bar ya da birisinin evi olabilir. Önemli olan güvenli ve rahat edebileceğiniz bir ortam olması. İmkânlarınız doğrultusunda bir  müzikli bir mekân da kapatabilirisiniz. Son olarak bulunacağınız ortamı dilediğiniz gibi süsleyin.

 

Bol müziğe yer verin

Sevdiğiniz bir şarkıcının canlı müzik yaptığı bir yere gidebilirsiniz. Bunun dışında bir cafe kapattıysanız ya da evde toplanıyorsanız sevdiğiniz şarkılardan bir cd yapın. En önemlisi hareketli şarkıları koyun ve slow şarkılara yer vermeyin. Çünkü bu gecede duygusallığıa yer yok, ağlamak istiyorsanız gözyaşlarınızı kına gecenize saklayın.

 

İçecek ve yiyecekleri unutmayın

Aç ve susuz parti olmaz. Bu sebepten bekarlığa veda partinizin olmazsa olmazı içki ve yiyecekleri unutmayın. Ancak ortamın daha hareketli ev eğlenceli olmasını istiyorsanız yemek yerine apreatifleri tercih edin.

 

Rengârenk aksesuarlara bürünün

Hem kendiniz hem de diğer kızlar geceye özel aksesuarlar kullanın. Bunlardan en popüler olanları küçük duvak şeklinde taçlar, prenses taçları ve maskeler... Kullanacağınız bu aksesuarlar daha kolay havaya girmenize yardımcı olacaktır.

 

Pastasız kutlama olmaz

Yurtdışındaki partilerde, bu tarz gecelerde striptiz yapan erkekler gecenin sürprizi olur. Ülkemizde bu kadarı fazla olacağından gecenin tatlandırıcısı pastanızın üzerine sevdiğiniz bir ünlü erkekğin resmini bastırın ve afiyetle yiyin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
12
Onay Bekleyenler
0

 • Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?
  Yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

  Süresi : 01:39 İzlenme : 69

 • Doğal sivrisinek kovucu nasıl yapılır?
  Doğal sivrisinek kovucu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:54 İzlenme : 3084

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 1499

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 1761

 • Tuhaf Google aramaları
  Tuhaf Google aramaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 395

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön