Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Biriyle nerede tanışabilirim

Erkekler 365 gün 24 saat açıktır! Sadece yanında eşi ve çocukları bulunanlarla ünlü olanlardan kaçının yeter. Geriye kalanlar sizindir!

Hayatınızın erkeği ile nerede tanışabilirsiniz?

Süpermarket; kadınlarla tanışma mekanı olarak süpermarketler ilk 5’te yer alır. Alışverişe giderken rahat ve çarpıcı şeyler giyinin.

 

Spor salonları; birer cennettir! Orada bir erkekle konuşmak isterseniz hiç çekinmeden yanına gidebilirsiniz. Terli olmanızı umursamayız, hatta seksi buluruz.

 

Erkek Sporları; sörf, kayak, motor sporları erkeklerle tanışma şansınızı arttırır. Önünüzde bol da seçenek olacaktır. Ama bu sırada fazla bizden biri gibi, arkadaşımız gibi davranmamaya özen gösterin.

 

Yapı Malzemesi Mağazaları; Erkeklerin doğal ortamlarıdır. Rahatça konuşabilirsiniz. Bir müşteriye “Acaba saten duvarımın üstünde bu boya tutar mı?” gibi bir soru yöneltin. Sizinle ilgileniyorsa, birkaç cümle sonra erkek arkadaşınızın olup olmadığını anlamaya çalışacaktır. Sormuyorsa, başka birine yönelin. Sohbet ettiğiniz kişiden hoşlanırsanız, niyetinizi işaret etmek için “Duvarın rengine bir göz atmaya evime beklerim” diyebilirsiniz mesela.

 

Bar; burada şansınız oldukça azdır. Barda söylediğimiz her şeyin sadece sizi tavlamak için söylenmiş gibi bir görüntü sergileyeceğini biz de gayet iyi biliyoruz.

 

Kur yaparken zarif olmayı bilmelisiniz. Dizginler sizde olmalı. Biriyle bakışmanın, yakınlaşmanın mutlaka seks ya da romantizm amaçlı olması da gerekmez. Alıştırma için, hangi cinsiyetten olursa olsun herkesle yakınlaşmaya çalışın. Birkaç dakikayı mutluluğa ayırın, insanların gülümsemesini görün. Eğer bu konuda tecrübeniz yoksa, o zaman işe sizinle konuşmak için maaş alan insanlarla başlayın (mesela süpermarket çalışanları, gazete bayiindekiler). Karşınızdaki iki ayaklı facia da olsa iltifat edin. Onu gülümsetmeyi deneyin. Her seferinde başarılı olamayacaksınız, çekici kadınlar bile arada sırada duvara toslar, ama bunun sizi yaralamasına izin vermeyin. Bir başkasıyla denemeye devam edin.

 

Kurallar:

 • Dış görünüşünüz bakımlı olsun.

 

 • Fazla kişisel yaklaşmayın.

 

 • Konuşmayı kısa ve öz tutun.

 

 • Dostça davranın.
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 911

 • Sanatçıların eski ve yeni halleri
  Sanatçıların eski ve yeni halleri

  Süresi : 00:57 İzlenme : 930

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 798

 • Hayır demek güzeldir!
  Hayır demek güzeldir!

  Süresi : 01:16 İzlenme : 485

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1582

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön