Erkekleri baştan çıkaracak 4 pozisyon

Kamasutra pozisyonlarıyle cinsel hayatınıza renk katın...

Erkekleri baştan çıkaracak 4 pozisyon


1- Kucak Kucağa: Partnerinizden bir sandalyeye oturmasını ve kalçalarını kaldırması için altına bir yastık koymasını isteyin. Kendinizi, yüzünüz dönük onun kucağına doğru bırakın. Bacaklarınızı kaldırın ve omzuna koyun. Şimdi onun kalçalarınızdan sizi kavrayıp daha da yakınlaşmanız gerekir. Bu poziyonun harika olmasının nedeni, onun cinsel organının kontrolünü sağlayan G-noktanıza isabet ettirebilirsiniz.

 2- Paralel Kucaklama: Yere yüzüstü uzanın, bacaklarınızı düz tutun ve biraz aralayın. Partnerinizden dirseklerinin üzerinde olacak şekilde üzerinize uzanmasını isteyin. Böylece o bacaklarını sizinkilerin dışına koyacak. İçinize girerken bacaklarınızı kapatın ve bileklerinizle sıkıştırın. O iş üzerindeyken kalçanızı yukarı kaldırabilirsiniz. Bu pozisyon sayesinde cinsel organını tamıyla hissedeceksiniz ve her bir hareketi size yoğun heyecanlar hissettirecek.

 3- Bacak Kitleme: Bu pozisyon için yer ve yataktan farklı bir yer öneriyoruz. Mutfak tezgahının üzeri çok uygun olacaktır. Tezgahın üzerine çıkın ve bacaklarınızı açarak oturun. Siz bu şekilde otururken düşünün partneriniz size doğru yaklaşıyor ve içeri giriyor. Harika değil mi? Ellerini sırtınıza koymasını ve size doğru biraz eğilmesini rica edin. Bu noktada daha yoğun duygular hissedeceksiniz ve orgazma daha çok yaklaşmış olacaksınız.

 4- Derin Boşluk: Partneriniz içerideyken tüm olan biteni görme şansınız olacak. Her inleme ve her ifadeyi netçe görebileceksiniz. Sırtüstü yere uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. Şimdi bacaklarınızı ayak bilekleriniz kavuşacak şekilde bağlayın. Erkeğiniz size doğru geliyor ve kalçanızdan yukarı cinsel organına isabet edecek şekilde sizi çekiyor. Ayağınızı erkeğiniz içinize girerken yavaşça onun göğsüne doğru itin. Bu harika bir duygu olacak.

 

Yorumlar
8
Onay Bekleyenler
0
Yorumlar

 • Dekoratif kutu kaplama
  Dekoratif kutu kaplama

  Süresi : 02:42 İzlenme : 21

 • Bebe bisküvisinden kolay pasta
  Bebe bisküvisinden kolay pasta

  Süresi : 03:55 İzlenme : 422

 • Sabayon soslu meyve salatası
  Sabayon soslu meyve salatası

  Süresi : 04:06 İzlenme : 179

 • Pancake nasıl yapılır?
  Pancake nasıl yapılır?

  Süresi : 03:19 İzlenme : 166

 • Sebzeli hint böreği tarifi
  Sebzeli hint böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 113

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön