İlişki » Cinsellik

Gerdek gecesinde yapmanız gereken 7 madde!

Erkekler gerdek gecesinde kadınlardan ne bekliyor?

Gerdek gecesinde yapmanız gereken 7 madde!

Genellikle heyecan ve korku gibi nedenlerden dolayı, gerdek gecesinde pek çok evli çift cinsel ilişkiye giremiyor. Peki, erkekler bu özel gecede kadınlardan ne bekliyorlar?

İşte erkeklerin gerdek gecesinde kadınlardan beklediği 7 madde!



Yalnız kalın…
Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan ayrı kalmak zor gelebilir. Ama yeni eşiniz evlendiğiniz gece sizinle birlikte zaman geçirmek ve yalnız kalmak için sabırsızlanıyor. Onu bekletmeyin! Aileniz ve dostlarınız bekleyebilir, onlarla biraz erken vedalaşmanızda fayda var.

Bakışlarınız…
Yalnız kaldığınız anda, eşiniz ellerinde içeceği ve gözlerinde mutluluk ve heyecanla bakarken, ona korku dolu gözlerle bakmayın. Üzerinizdeki stresi ve kafanızdaki olumsuz düşünceleri bir an önce atmaya bakın.

İç çamaşırınız…
Erkeklerin süslü ve hayallerini genişletecek iç çamaşırlarına bakmak kadar zevk aldığı bir diğer şey ise, sizin iç çamaşırınızı çıkarmanızı izlemektir. Ona üzerinizdekileri çıkarırken küçük bir gösteri düzenleyebilirsiniz.

Aksesuarlar…
İlk birlikteliğinize hazırlanırken iç çamaşırlarınız kadar kendinize gösterdiğiniz özen de çok önemlidir. Manikürünüz ve pedikürünüz tam olsun. En önemlisi ise taktığınız aksesuarlar ve topuklu ayakkabılarınız çıplak olsanız bile ayağınızda olsun.

Ön sevişme…
Sakın siz hazır olduğunuz anda hemen üzerinize atlayacak diye düşünmeyin. Onlarda, bu ilişkiye hazır olmak için ufak oyunlarla büyülü dakikalara geçmeleri gerektiklerinin farkındalar.

Süprizler…
Çekingen ve utangaç bir yapınız varsa evlendiğiniz ilk gece ona farklı bir yanınızı gösterin. Unutmayın! Siz ne kadar özen ve istediğinizi gösterirseniz o, size daha çok saygı duyacaktır.

Ertesi gün…
Artık çekinecek hiçbir şey yok. Ertesi gün "Ne yaptım ben?" ya da "Nasıl bakacağım suratına?" gibi aklınızı kurcalayan sorulara son verin. Hatta ne kadar mükemmel bir gece geçirdiğinizi bile söyleyebilirsiniz. Bu onu mutlu edecektir.

Yorumlar
61
Onay Bekleyenler
0
 • Aşk laftan anlamaz!
  Aşk laftan anlamaz!

  Süresi : 01:05 İzlenme : 591

 • Terrarium nasıl yapılır?
  Terrarium nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 1232

 • Yumurtalı simit!
  Yumurtalı simit!

  Süresi : 01:06 İzlenme : 720

 • Sokak röportajı: Anneme beton mikseri alırdım!
  Sokak röportajı: Anneme beton mikseri...

  Süresi : 02:49 İzlenme : 1729

 • Farkındalık - Mindfulness
  Farkındalık - Mindfulness

  Süresi : 10:32 İzlenme : 2278

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git