Kadınlara sorduk: Büyük penis mi? Küçük penis mi?

Hiç kimse bu haberi okurken “Ayyyyy bu nasıl haber, ayıp ayıp” demesin lütfen. Ortada yadsınamaz bir gerçek var, kabul edelim ki hepimizin bir seks hayatı var…

Hiç kimse bu haberi okurken “Ayyyyy bu nasıl haber, ayıp ayıp” demesin lütfen. Ortada yadsınamaz bir gerçek var, kabul edelim ki hepimizin bir seks hayatı var…

 

Bunda utanılacak sıkılacak bir durum yok, zaten sevişmeyi içgüdüsel bir şey olarak düşünürseniz sorun kalmayacak. Seks yapmayı biz kadınlara kim öğretiyor? Hiç kimse! Dolayısıyla uyumak, yemek yemek kadar doğal olmalı.

 

Şimdi bu cümleleri okuyan birkaç kişi “Oldu, içgüdüsel bir şey diye ulu orta yapalım mı?” diye yorumlar yazacak. Tabiî ki bunu yapın demiyoruz…

 

Gelelim konumuza…

 

Büyük penis mi? Küçük penis mi?

Büyüklüğü çoğu kadın için önemli değil çünkü işlevi önemlidir. Fakat büyük penis varolduğu düşünülen G-Noktasına ulaşabildiği için kadın daha fazla zevk alır. Küçük penis ise kesinlikle zevk vermez diye bir durum söz konusu değildir. Büyükte de küçükte de orgazm olabilirsiniz ama vajinal orgazm yerine klitoral orgazm olma olasılığınız % 80’dir. Küçük olur ama eni geniş olur, bu da zaten aynı kapıya çıkar.

 

İşte 10 kadının penis hakkındaki cevapları:

 

Nurdan G.

Kesinlikle büyük olmalı. O ne öyle bamya diyoruz biz arkadaşlar arasında küçük olunca.

 

Simge A.

Bizim kız grubumuzda seks çok konuşulur. Dolayısıyla bu konu hep gündemde. Doğru soruyu doğru insana sordunuz. Kesinlikle çok büyük olmamalı normal boy normal genişlik ama çok sert olmalı.

 

Aydan E.

Ben bu seks konusunda biraz ateşliyim o yüzden bana fark etmiyor. Küçük olur ama adam iyi sevişir. Ne yapalım kader deyip katlanırım. Tam soyunduğunda “Ohaaaa yürü git sen sevgilim ya da kocam olamazsın” diyecek halimiz yok.

 

Beste L.

Gerçekten boyutu önemli değil odun gibi kendini düşünmesin bana yeter.

 

Zeynep F.

Nedenini bilmiyorum ama ben küçük seviyorum. Büyük penis beni korkutuyor. Belki de ilk deneyimimde partnerimin fazla sert davranmasından kaynaklanıyor olabilir.

 

Gülden M.

Küçük penisli erkekte özgüven eksikliği oluyor. Büyük penisli erkekte tam tersi özgüven bin beş yüz. O yüzden küçük olsun lafımdan çıkmasın. Şaka tabiî ki erkek dediğin sözünü geçirir penisi de kallavi olur.

 

Atanur H.

Evlenmeden önce kimseyle birlikte olmadığım için karşılaştırma yapamıyorum maalesef. O yüzden benim için kocamınki ideal boyda. Fakat şuanki aklım olsa kesinlikle sevgilimle birlikte olurdum. En basiti karşılaştırma yapamamanın acısını yaşamazdım. 

 

Nurcan D.

Büyük penis. Küçük penisli erkeğe yaklaşmam bile. Ha nasıl anlıyorsun demeyin taktiklerim var.

 

Tuğba B.

Tabiî ki büyük penis! Küçük penisli erkek nedense bir garip oluyor. Attığı adımdan bile belli ediyor kendini.

 

Çisem T.

Büyük olmalı. Sevişmeyi bilmeyen erkek bile penis boyundan olayı kurtarır. Çünkü ekstra bir şey yapmasına gerek yok. Zaten büyük penisli erkek genelde sevişmeyi çok bilmeyen erkektir.

 

Kıyafetli bir erkeğin penisinin boyutunu nasıl anlarsınız?

Kot pantolondan: Ön kısmına baktığınızda büyük penisliyse o şişliği görmemek imkansızdır.

Kumaş pantolondan: Aynı şekilde ön kısmında şişlik olur.

Vücut orantısından: Ne giyerse giysin bel kısmında aşağısı üst kısmına göre daha inceyse kesinlikle küçüktür.

Ellerinden: Ellerin büyük küçük olmasıyla hiçbir ilgisi yoktur. Parmaklarına bakın kalınsa büyüktür.

Ayaklarından: Ayakları küçük olan erkeğin penisi evet küçük olur.

Burnundan: Burnun penisle bir ilgisi yoktur.

 

Editörden not: Beyler bana sorarsanız olması gereken penis boyu, erkeğin tecrübesiyle doğru orantılıdır. Büyük ya da küçük fark etmez kadınlar için önemli olan sertliktir…

 

Bu tarz hazırlamış olduğumuz haberler sizlerden gelen mail ve yorumlarla hazırlanmaktadır. Sizde haber yapılmasını istediğiniz konuyu editor@hthayat.com adresine yazabilirsiniz.SERVİS
Tüm Yazarlar