Çıldırtan seks pozisyonları!

Cinsel hayatını renklendirmek isteyenlere yeni, yaratıcı ve etkileyici seks pozisyonları…

Çıldırtan seks pozisyonları!

Sürekli aynı pozisyonda seks yapmaktan sıkılanlar, cinsel hayatlarına yenilik getirmek isteyenler için ilk yazıda önerdiğimiz seks pozisyonlarına ikinci önerilerle devam ediyoruz.

 

Birbirinden heyecanlı ve keyif verecek yeni ve yaratıcı seks pozisyonlarını bir araya getirdik.

 

Beşik

Bu pozisyon köprüye çok benzer. Erkek dizleri üzerine çökmüş şekilde otururken, kadın ise ellerini yataktan destek alacak şekilde arkaya koyar ve parterinin kucağına oturur. Kilo açısından çok fazla sorunu olmayan çiftler için uygun bir pozisyondur.

 

 

Dansçı

Eğer daha fazla yüz yüze olacağınız bir pozisyon arıyorsanız dansçı pozisyonu tam size göre! Çiftlerin ayakta gerçekleştirdiği bu pozisyonda kadın bir bacağını erkeğin omzuna atarken, erkek ise kadının belinden sarılarak destek olur. Eğer esnek bir vücuda sahipseniz eğlenceli bir deneyim olacaktır.

 

Derin darbe

Derin darbe pozisyonunda kadın sırt üstü ve yatağın uç bölgesine doğru uzanırken, erkek dizleri üzerinde olacak şekilde pozisyonunu ayarlar. Herhangi bir yükseklik farkı için yastık tercih edilebilir.

 

Zevk

Kelebek pozisyonuna benzeyen zevk, oldukça samimi bir pozisyondur. Kadın yatak, kanepe gibi bir yere oturur, parteri ise diz çökerek eşinin bacakları arasında pozisyonunu gerçekleştirir.

 

Köpekleme

Köpekleme pozisyonu hemen hemen her erkek için favori olsa da kadınlar çoğu yüz yüze temas eksikliğinden dolayı bu pozisyondan pek hoşlanmaz. Kadın yatak ya da kanepede ellerini destek alacak şekilde dizleri üstüne “köpekleme” pozisyonunda çöker. Erkek ise belinden kavrayarak devam eder.

 

Matkap

Matkap pozisyonunda kadın sırt üstü yatar ve bacaklarını parterinin beline dolar. Misyoner pozisyonla benzerlik gösterse de matkap da yükseltilmiş bacaklar sayesinde daha fazla yakınlık sağlanır.

 

Kulaklık

Oral bir seks pozisyonu olan kulaklık için; kadın bacaklarını aralayarak yana dönecek şekilde uzanır, erkek ise yüzünü bacak arasına yine vücudu yana dönük şekilde yerleştirir.

 

Fusion

Koltuk pozisyonundan sıkılanlar için büyük değişiklik. Fusion ile daha çok hareket ve zevk mümkündür. Erkek bacakları düz bir pozisyonda otururken  kadın erkeğin kucağına oturarak gerçekleşir.

 

 

Game’s On

Game’s on oral bir pozisyondur. Erkek oturur konumdayken kadın dizlerinin üzerine çöker ve oral yolla poziyonu gerçekleştirir. Erkek bu pozisyonda destek olmak istiyorsa kadının saçlarından tutarak bunu sağlayabilir.

 

Altın kapı

69’un en heyecan verici ve en zor pozisyonlarından biridir. Erkek uzanırken kadın belini köprü şeklinde geriye doğru bükerek yataktan elleriyle destek alacak şekilde bacaklarını erkeğin omzuna doğru yerleştirir. Bu pozisyon için kadınların esnek bir vücuda sahip olması şart.

 

Denizanası

Denizanası pozisyonu misyoner pozisyona daha zor bir şekilde uyarlanmasıdır. Erkek yatak veya kanepede dizlerinin üzerine çökmüş şekilde otururken kadın bacaklarını iki yana alacak şekilde parterinin kucağına oturur, daha iyi bir penetrasyon için ellerini ve bacaklarını parterine sarar.

 

 

Jokey

Anal bir pozisyon olan jokey sıcak ve samimi bir pozisyondur. Kadın yüzüstü bacakları kapalı şekilde yatakta uzanırken, partneri ise kalçası hafif dik olacak şekilde üzerine doğru oturur.

 

Ters jokey

Ters jokey şekil itibariyle kovboy ile benzerlik gösterir. Ters jokeyde bu kez kadın yüz üstü yerine sırt üstü olarak uzanır. Erkek ata biner gibi kalçası hafif yukarıda olacak şekilde pozisyonunu gerçekleştirir.

 

Kucak dansı

Kucak pozisyonu koltukta, yatakta ya da kanepede rahatlıkla yapılabilir. Kucak dansı için erkek koltuk ya da kanepeye otururken, kadın arkası parterine dönük şekilde dizlerinden destek alarak oturur. Erkek bu pozisyonda parterinin vücudunu elleriyle dilediği gibi kolayca keşfedebilir.

 

Lotus

Lotus denizanası pozisyonuyla benzerlik gösterir. Erkek bağdaş kurmuş vaziyette otururken, kadın ise ellerini ve bacaklarını parterine dolayacak şekilde kucağına oturur.

 

Mastery

Yüz yüze iletişim kurmak, rahatça öpüşmek ve daha samimi olmak için harika bir pozisyondur. Pozisyon için erkek sadece ellerini arkaya koyarak, yataktan destek alacak şekilde oturur. Kadın ise ellerini parterinin omzuna, bacaklarını ise beline sarar.

 

 

 

Misyoner

Misyoner sadeliği, deneyimi yakalamak için çiftlerin tercih ettiği en yaygın pozisyondur. Erkek kadının üzerindeyken, partnerinin yatağa sırt üstü uzanıyor olması yeterlidir.

 

Monkey bar

Sadece fiziksel değil, penetrasyon açısından da alışılmadık bir his yaratır. Bu pozisyon için dayanıklılık gerekir. Evde denemek isteyenler için kapı eşiği gibi erkeğin kollarını yukarı kaldırarak kendini çekebileceği bir yer gerekir. Kadın arkası dönük vaziyette dururken, erkek kol kaslarını kullanarak kendini hareket ettirir.

 

Oral

Erkeklerin büyük keyif aldığı pozisyonlardan birisi. Erkek sadece uzanır ve kadın dizlerinin üzerine çökerek oral yolla pozisyonu gerçekleştirir. Bu kadın için zevk vermese de erkek için harika bir pozisyondur.

 

Stand and carry

Bu pozisyon kalbi zayıf olanlar, kol ve bacağı kuvvetli olmayanlar için tercih edilmemelidir. Dansçı pozisyonuyla benzerlik göster bu pozisyonda erkek ayakta durarak elleriyle parterinin kalçalarından destek olurken, kadın bacaklarını erkeğin beline dolayarak kucağına doğru oturur.

 

Zafer

Zafer temek olarak misyonerle aynı gibi gözükse de kadın bu kez bacaklarını tavana doğru ve V şeklinde olaca şekilde uzatır. Erkeğin üstte olduğu bu pozisyonda kadının sırt üstü yatıyor olması yeterlidir.

 

FOTO GALERİ - Kadınların sevdiği seks pozisyonları...

 

FOTO GALERİ - Erkeklerin en sevdiği seks pozisyonları...

 

FOTO GALERİ - En ateşli seks pozisyonları

Facebook Yorumları
Yorumlar
9
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  31 Ağustos 2016 Çarşamba 19:02

  aynen

  Cevapla
 •  
  12 Ağustos 2016 Cuma 14:07

  ne güzel

  Cevapla
 •  
  30 Temmuz 2016 Cumartesi 01:17

  sacma sapan seyler bence

  Cevapla
 •  
  18 Mart 2016 Cuma 18:44

  15 yaş ustuyum

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2016 Çarşamba 12:19

  Birzamanlar dunyaya yön veren türkler şimdi seks derdinde

  Cevapla
 •  
  31 Aralık 2015 Perşembe 15:01

  sex yapacak birisi arıyorum 15 yaş ve üstü

  Cevapla
 •  
  26 Ocak 2016 Salı 01:06

  yaş ve cinsiyet

 •  
  18 Haziran 2016 Cumartesi 21:49

  ben olabi̇li̇ri̇m o ki̇şi̇

 •  
  29 Aralık 2015 Salı 12:57

  Bu tür şey ler gelecek genç ler için hiç iyi değil lütfen bunları engelleyelim

  Cevapla
 •  
  19 Aralık 2015 Cumartesi 19:32

  Çok saçma butür şeyler insanları bozar ve yoldan çıkarır

  Cevapla
 •  
  28 Ağustos 2015 Cuma 18:38

  orgazm dir onun adi :d sen daha kendın bılmıyorsun ahahaha

  Cevapla
 •  
  15 Mart 2015 Pazar 19:34

  özellikle ülkemizdeki erkeklerin,seks konusunda birçok erkeğin bilinçsiz olduğnu sanıyorum.tahminim kadınım organizm olmadan erkekler oluyor kadınında organizm olmadığından vücudu gergin,sinirli,ve piskolojisi bozulmakta kadın arayışa geçmektedir.diye düşünüyorum,

  Cevapla

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 1696

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 335

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 926

 • Evde kot eskitme nasıl yapılır?
  Evde kot eskitme nasıl yapılır?

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2846

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 4376

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön