Rus kızları mı? Türk kızları mı?

Son yıllarda en çok tartışma yaratan konulardan biri olan Rus kızları ve Türk kızları arasındaki farklar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Rus kızları mı? Türk kızları mı?

Hayranı da çok, karşıtı da. Fakat Türk erkekleri için halen en büyük hayal olan Rus kızlarını bu kadar çekici yapan nedir?

8 erkek okuyucumuza sorduk, “Bu Rus kızlarını bu kadar çekici yapan nedir?” diye işte yanıtları...

Ahmet Ç.
Eşim bir Rus. Kendisi ile bir iş seyahati sırasında tanıştım. Benim için açıkçası öncelik cinsellik değildi. Zekası ve bilgili olması ilgimi çekmişti. Ayrıca, Türk kızları ile karşılaştırmak gerekirse, genetik olarak çok güzeller.

Rüstem K.
Ben kız arkadaşımın toplum içinde rahat davranabilmesinden yanayım. Şimdiki sevgilim Rus. Daha önce Türk kız arkadaşlarım da oldu ama onlar hep birileri ile yarış içindeler ve kıskançlar. Yeni kız arkadaşım ile bu sorunu hiç yaşamıyorum. Kendine güveni sonsuz.

Kemal T.
Oldum olası Rus kızlarını hep beğenmişimdir. Özellikle Rus sevgilim olsun gibi bir takıntım olmadı. Genelde bazı erkeklerde böyle takıntı vardır ama benim tamamen tesadüf eseriydi. Türk kızları ile karşılaştırmak gerekirse çok farklılar. Çok sahipleniyorlar ve erkeğe çok değer veriyorlar.

Baran M.
Açık söylemek gerekirse, cinsel açıdan hiçbir çekinceleri yok. Türk kadınları genellikle cinsel ilişkiden önce sürekli bir bahane buluyorlar ama Rus kadınlarında bu yok.

Mehmet Z.
Eğlenmeyi çok iyi biliyorlar. Kim ne dedi, ne diyecek diye hiç takılmıyorlar. Kendi hallerindeler. Söylenene takılıp dırdır yapmıyorlar. Açıkçası şimdiki sevgilim bir Rus ve çok mutluyum.

Hasan F.
Türk kızlarını hiçbir şeye değişmem benim için önemli olan, sevgilimin benden önce kimseyle birlikte olmamasıdır. Yani benim için öncelik namusudur. Bu nedenle hiç Rus bir kadınla flört etmeyi düşünmedim.

Murat Ş.
Rus kadınlarının eğitimli oldukları doğru ama Türk kadınlarının da elinde imkanlar vardı da yapmadılar gibi bir durum yok ortada. Rus kadınları kadar erkekleri de eğitim almak zorundalardı fakat bizim ülkemizde kadınlar hep arka plana itildikleri için kendilerine güvenleri olmadı. Ben de yabancı bir kadınla yapabileceğimi düşünmüyorum.

Bilal K.
Türk erkeklerinin Rus kızlarına olan düşkünlüklerini tamamen “İnsanın elinin altında ne az varsa, onu arzular” mantığına dayandığını düşünüyorum. Aynen Türk kadınlarının Kıvanç Tatlıtuğ ve Brad Pitt'i beğenmesi gibi.Yani cinsellikten önce bence Türk erkeklerini sarışın olmaları çekiyor. Daha sonrasında ise cinsel açıdan Türk kadınlarından daha özgür olmaları düye düşünüyorum.

Yorumlar
317
Onay Bekleyenler
0

SON EKLENEN VİDEOLAR

 • Kaderimin Yazıldığı Gün 23.Bölüm Fragmanı Oynat
  Kaderimin Yazıldığı Gün 23.Bölüm Fragmanı

  Süresi : 00:45 İzlenme : 259

 • 1 dakikada doğuma giderken neler yaptınız? Oynat
  1 dakikada doğuma giderken neler yaptınız?

  Süresi : 01:02 İzlenme : 421

 • İğneli epilasyon nasıl uygulanır? Oynat
  İğneli epilasyon nasıl uygulanır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 5123

 • Sedef hastalığı neden olur, tedavisi var mı? Oynat
  Sedef hastalığı neden olur, tedavisi var mı?

  Süresi : 01:24 İzlenme : 197

 • Poyraz Karayel 12. Bölüm Fragmanı Oynat
  Poyraz Karayel 12. Bölüm Fragmanı

  Süresi : 01:08 İzlenme : 317

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git