Rüyada ölüm haberi almak

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım.

Rüyada ölüm haberi almak

Merhaba Işık Ablacığım;

 

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım. İlk rüyayı ben gördüm ve rüyamda ablam bana "sen uzun yaşayacakmışsın, 25 yaşında evlenecekmişsin ve 28 yaşında ilk yeğenin olacakmış, babam öyle diyor" dedi .

 

Bu rüyadan üç gün sonra da ablam, rüyasında benim öldüğüm haberini almış. "Nasıl olur o daha okuyor, daha çok genç" diyerek, ağlamış.    

Pınar Y.

 

Sevgili  rüya  dostu,

 

Rüyanızdan ablanızın söylediği şeylerin sizin için çok önemi olduğunu hatta kimi zaman kuralmış gibi algıladığınızı görüyoruz. Ablanızın adının anlamına bakabiliriz. Size bir şey sunulması ya da sizin yerinize  kararların alınması, hayat yolunda sizin için konforu ifade edebiliyor olabilir. Ama kararlar verebilmek sorumluluklarımıza da sahip çıkmayı beraberinde getirir. Sizin için alınacak -verilecek kararlarda sizin de fikrinizin olması gerekir. 


Evdeki otorite baba tarafı olabilir. Ablanızın babanız ile arası nasıl? Sizin de hem baba hem abla ile  ilişkilerinizi bir gözden geçirmeniz ve kendinizi ifade edebilmeniz gerekebilir. 25 yaş toplamı 7 ediyor  28 in de toplamı 10 ediyor. Şunları sorabilirim; ablanız ile aranızda kaç yaş var? Sizin için ne ifade ediyor? Onda sizin hoşunuza giden veya gitmeyen davranışlar nelerdir? Ailenizde ya da hayatınızda şu anki durumunuzu etkileyecek 7-10 yaş arası ne–ler oldu? Bir bakmak gerek. Bu değişim veya olan olayların sizdeki etkisi ne? Değişimlere karşı direnç mi gösteriyorsunuz?

 

Ablanızın sizi gördüğü rüyaya gelirsek: Şu an eğitim alıyorsanız eğitim düzleminde yeniliklerin değişimlerin olacağını söyleyebiliriz. Eğitim almıyorsanız kendinizi daha üretken, kendinizi mutlu hissedeceğiniz size keyif verecek bir kursa ya da benzeri bir çalışmaya girmenizi öneririm.


Bu çabalarınız aile düzleminde de rahatlamalara paylaşımlara destek verecektir. Siz de kendi  kararlarınızı  verebilmenin gücünü deneyimleyeceksiniz. Özellikle ablanızın sizinle ilgili endişe vb gibi varsa bunlardan da arınacak.


Sevgi ve Işıkla...

 

Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

SON EKLENEN VİDEOLAR

 • En küçük ve en üzgün kitap kurdu Oynat
  En küçük ve en üzgün kitap kurdu

  Süresi : 01:35 İzlenme : 124

 • Yağ bezesi neden olur ve tedavisi Oynat
  Yağ bezesi neden olur ve tedavisi

  Süresi : 01:02 İzlenme : 188

 • Bebeğin doğum sonrası yıkanması gerekli mi? Oynat
  Bebeğin doğum sonrası yıkanması gerekli mi?

  Süresi : 04:00 İzlenme : 33

 • Botoks yapılırken nelere dikkat edilmeli? Oynat
  Botoks yapılırken nelere dikkat edilmeli?

  Süresi : 02:16 İzlenme : 373

 • Bebek ve çocuklarda görülen kulak ağrıları neden önemlidir? Oynat
  Bebek ve çocuklarda görülen kulak ağrıları...

  Süresi : 02:18 İzlenme : 12

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git