Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Rüyada ölüm haberi almak

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım.

Rüyada ölüm haberi almak

Merhaba Işık Ablacığım;

 

Bugünlerde beni çok düşündüren, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşündüğüm iki rüyayla ilgili fikrinizi söylerseniz çok mutlu olacağım. İlk rüyayı ben gördüm ve rüyamda ablam bana "sen uzun yaşayacakmışsın, 25 yaşında evlenecekmişsin ve 28 yaşında ilk yeğenin olacakmış, babam öyle diyor" dedi .

 

Bu rüyadan üç gün sonra da ablam, rüyasında benim öldüğüm haberini almış. "Nasıl olur o daha okuyor, daha çok genç" diyerek, ağlamış.    

 

Pınar Y.

 

Sevgili  rüya  dostu,

 

Rüyanızdan ablanızın söylediği şeylerin sizin için çok önemi olduğunu hatta kimi zaman kuralmış gibi algıladığınızı görüyoruz. Ablanızın adının anlamına bakabiliriz. Size bir şey sunulması ya da sizin yerinize  kararların alınması, hayat yolunda sizin için konforu ifade edebiliyor olabilir. Ama kararlar verebilmek sorumluluklarımıza da sahip çıkmayı beraberinde getirir. Sizin için alınacak -verilecek kararlarda sizin de fikrinizin olması gerekir. 

 

Evdeki otorite baba tarafı olabilir. Ablanızın babanız ile arası nasıl? Sizin de hem baba hem abla ile  ilişkilerinizi bir gözden geçirmeniz ve kendinizi ifade edebilmeniz gerekebilir. 25 yaş toplamı 7 ediyor  28 in de toplamı 10 ediyor. Şunları sorabilirim; ablanız ile aranızda kaç yaş var? Sizin için ne ifade ediyor? Onda sizin hoşunuza giden veya gitmeyen davranışlar nelerdir? Ailenizde ya da hayatınızda şu anki durumunuzu etkileyecek 7-10 yaş arası ne–ler oldu? Bir bakmak gerek. Bu değişim veya olan olayların sizdeki etkisi ne? Değişimlere karşı direnç mi gösteriyorsunuz?

 

Ablanızın sizi gördüğü rüyaya gelirsek: Şu an eğitim alıyorsanız eğitim düzleminde yeniliklerin değişimlerin olacağını söyleyebiliriz. Eğitim almıyorsanız kendinizi daha üretken, kendinizi mutlu hissedeceğiniz size keyif verecek bir kursa ya da benzeri bir çalışmaya girmenizi öneririm.

 

Bu çabalarınız aile düzleminde de rahatlamalara paylaşımlara destek verecektir. Siz de kendi  kararlarınızı  verebilmenin gücünü deneyimleyeceksiniz. Özellikle ablanızın sizinle ilgili endişe vb gibi varsa bunlardan da arınacak.

 

Sevgi ve Işıkla...

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 264

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 138

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 229

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 389

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 460

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön