Hürrem’in tatlısı, Gülsulu Su Muhallebisi

Sektörünün yenilikçi ismi Eker’den Ramazan’a özel yeni bir lezzet daha. Hürrem’in çok sevdiği ve sık sık sipariş vererek, Saray aşçılarına hazır ettirdiği Gülsulu Su Muhallebisi’ni, Eker Ramazan’da sizlerin sofralarına taşıyor.

Hürrem’in tatlısı, Gülsulu Su Muhallebisi

Osmanlı mutfağının sevilen tatlılarından gül sulu su muhallebisi, bu yaz Ramazan sofralarına lezzet ve hafiflik getiriyor…

 

Süt ve süt ürünleri konusunda 35 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker Gıda, sofralara yeni tatlar kazandırmaya devam ediyor. 5 yıldır sütlü tatlı üreten marka, Osmanlı mutfağından günümüze ulaşan ve hafifliği nedeniyle yaz tatlısı olarak da bilinen su muhallebisini, gülsuyunun ferahlatıcı etkisi ile buluşturdu.

 

Ramazan’da duyulan tatlı ihtiyacını, ağır şerbetli tatlılar yerine hafif bir şekilde gidermeyi amaçlayan Gülsulu Su Muhallebisi, tatlı severlere damak zevkinden ödün vermeden sağlıklı bir lezzet sunuyor.

 

Geleneksel lezzetlere verdikleri önemi vurgulayan markanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevra Eker, yeni sütlü tatlıları Gülsulu Su Muhallebisi ile 11 ayın sultanı Ramazan’a hazır olduklarını söylüyor. Nevra Eker, Ramazan ayının sıcak yaz günlerine denk gelmesinden dolayı sofralara sindirimi kolay, hafif, farklı ve lezzetli bir tatlı alternatifi sunduklarını belirtiyor.

 

Ramazan’a özel olarak sınırlı sayıda üretilen Gülsulu Su Muhallebisi, muhallebisinin içeriğinde çok az miktarda şeker bulundurmakta ve geleneksel olarak üzerine pudra şekeri ilave edilerek tüketilmektedir.

 

Gül Sulu Su Muhallebisi, geleneksel tüketime uygun şekilde yanında pudra şekeri ile 150 gramlık kaşıklı pratik ambalajlarla satışa sunuldu.

 

Raflarda yerini alan ürünün satış fiyatı ise Ramazan ayına özel sadece 1 TL.

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

SON EKLENEN VİDEOLAR

 • En küçük ve en üzgün kitap kurdu Oynat
  En küçük ve en üzgün kitap kurdu

  Süresi : 01:35 İzlenme : 626

 • Kendi kendine memeyi bulan bebek... Oynat
  Kendi kendine memeyi bulan bebek...

  Süresi : 00:34 İzlenme : 2334

 • Bukalemunlar bir harika! Oynat
  Bukalemunlar bir harika!

  Süresi : 03:38 İzlenme : 25

 • Savaş ve çocuk... Oynat
  Savaş ve çocuk...

  Süresi : 01:33 İzlenme : 12

 • Yağ bezesi neden olur ve tedavisi Oynat
  Yağ bezesi neden olur ve tedavisi

  Süresi : 01:02 İzlenme : 195

BURCUN BUGÜN NE SÖYLÜYOR?

Bugün sizi neler bekliyor? Aşk hayatınızda hangi sürprizler var? Sağlık, iş ve para konularında nelere dikkat etmelisiniz?

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git