Yılbaşı için iç çamaşırı modelleri

2012'ye günler kala sevgiliniz için 2011 yılını unutulmaz kalmak istiyorsanız iç dünyanızı seksileştirin. İşte size birkaç öneri...

Yılbaşı için iç çamaşırı modelleri

Kırmızı iç çamaşırları

Yılbaşı gecesi kırmızı renginin uğur getireceğine inanıyor ve kırmızı iç çamaşırlarıyla yeni yıla girmek istiyorsanız çok şanslısınız. Kırmızı; her daim seksiliği ifade eden bir renk olduğu için yılbaşı gecesi giyeceğiniz kırmızı iç çamaşırlarıyla yeni yıla hem seksi hem de şanslı olarak girerek bir taşla iki kuş vurmuş olun.

 

Dantelli iç çamaşırları

Modası hiç geçmeyecek olan dantel; seksiliğin en önemli unsurlarından. Siz de yılbaşı gecesin kendinizi daha feminen ve seksi hissetmek için iç çamaşırlarınızda danteli tercih edin.

 

Rengârenk iç çamaşırları

Kırmızıyı fazla iddialı buluyor ve kendinize daha farklı renkleri yakıştırıyorsanız renkli iç çamaşırı bulma konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Geniş renk yelpazesinde hangi rengi giymek istediğinize karar veremiyorsanız sevgilinizin en sevdiği rengi tercih ederek onu daha da mutlu edin.

 

Siyah iç çamaşırları

Hiç uğraşmadan seksi gözükmek istiyorsanız siyahın asilliği bunun en kolay yolu. Siyah iç çamaşırı seçerken diğerlerine göre daha fazla dikkat etmeniz gereken tek konu ise çamaşırın formu ve üzerinizdeki duruşu aksi takdirde tercih edeceğiniz yanlış iç çamaşırları sizi seksilikten uzaklaştırabilir.

 

Leopar desenli iç çamaşırları

Cinsel hayatınızda iddialı olmayı seviyor ve seksilik konusunda kendinize aşırı güveniyorsanız; leopar desenli iç çamaşırları tam sizin tarzınız. Leopar desenini tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biriyse partnerinizin bu konudaki düşünceleri. Eğer partneriniz leopara sizin kadar sıcak bakmıyorsa, o gece sizi seksi bulmayabilir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 450

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 200

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 291

 • Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız" semineri
  Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız"...

  Süresi : 00:57 İzlenme : 187

 • Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım şekli
  Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 509

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön