Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Saatler eğlenceyi vuruyor!

Moda tasarımcısı Jeremy Scott'un eğlenceli tasarımları koleksiyonerler için de bulunmaz bir fırsat... Tarzınızı ön plana çıkarmak ve kalabalığın arasından farkedilmek istiyorsanız bu saatlerden mutlaka edinmelisiniz.

Saatler eğlenceyi vuruyor!

Renk, desen, tasarım... Yeni saat modelleri modanın sınırlarını zorluyor. Swatch Amerikalı sanatçı Jeremy Scott ile ikinci işbirliğini gerçekleştirdi ve sanatçının tasarladığı beş farklı model mağazalardaki yerini aldı. Marie Claire Maison dergisi göre her tasarımı modaseverler kadar koleksiyonerler tarafından da takip edilen Jeremy Scott, markaya yeni bir soluk kazandırdı. “Melted Minutes”, “Swatch Portrait”, “Swatch Punk”, “Double Vision” ve sınırlı sayıdaki “Hypnotic Heart” adlı beş yeni model oldukça iddialı. “Melted Minutes”, transparan plastik kayışı sayesinde erimiş efekti veren bir model. “The Swatch Portrait”, Jeremy Scott’un kendi profilinin portrelendiği ve etrafına gelen gümüş çerçeve ile bu çerçeveyi tamamlayan siyah kayışıyla ilgi çekiyor.

“Swatch Punk”, iç tarafı sarı renkte, dış tarafı leopar desenli ve bileğe iki tur dolanıyor. Bu hareketli modelin kadranı ise kayışındaki sarı renge ve leopar desenine zıt olarak yeşil renk ile karşımıza çıkıyor. “Double Vision” kırmızı ve beyaz holizon efektli halkanın siyah kayış üzerinde yer almasından oluşuyor. Holizon halkalarının birinin üzerinde “X-ray” diğerinin üzerinde ise “Vision” kelimeleri yer alıyor. “Hypnotic Heart” sınırlı sayıda olması nedeniyle koleksiyonerlere özel bir parça. 12 cm. genişliğindeki tasarımı, siyah ipek kayışı sayesinde boyuna asılabilme özelliği, holizon kadranı içinde yer alan Roma rakamları ile nostaljik bir etki yaratıyor. Bu yeni modelleri yakından görmek için Swatch mağazalarına uğramanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler
  Adet dönemiyle ilgili ilginç gerçekler

  Süresi : 01:41 İzlenme : 784

 • Sanatçıların eski ve yeni halleri
  Sanatçıların eski ve yeni halleri

  Süresi : 00:57 İzlenme : 878

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 763

 • Hayır demek güzeldir!
  Hayır demek güzeldir!

  Süresi : 01:16 İzlenme : 464

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1529

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön