Versace 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Okyanuslardaki deniz yıldızları ve istiridyeleri, canlı renklerin en uçuk tonlarıyla birleştiren Versace'nin İlkbahar / Yaz Koleksiyonu bahar ve yaz aylarını sizlere getiriyor...

Versace 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

İtalyan tasarımcı Donatella Versace, yepyeni ilkbahar / yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı. Beyaz ve uçuk tonların kullanıldığı koleksiyonda renklerle sağlanan sadelik zımba ve desenlerle dengeleniyor. Beyaz ile başlayıp yerini renkli modellere bırakan tasarımlar, renkli modeller de bile hafiflik hissine yer veriyor. Nil yeşili, bebe mavisi, lila ve uçuk sarı tonları baharın ferahlığını yansıtıyor. Bu renklerin dışında hemen hemen her koleksiyonun olmazsa olmazı siyah renkli modeller de dikkat çekiyor.

 

Desensiz tasarımlara rastlamanın pek mümkün olmadığı koleksiyonun en öne çıkan deseni deniz yıldızları ve istiridyelerden oluşan okyanus desenleri oluyor. Bu sezon Chanel'de de sıkça gördüğümüz okyanus fikri Versace'yi de etkisi altına alıyor. Bu desenlerin dışında düz modeller de zımbalarla desenlerine kavuşuyor. Kiminde sadece alt alta uygulanan zımbalar kiminde de bir araya gelerek deniz yıldızı şeklini oluşturuyor.

 

Form olarak bakıldığında şorttan eteğe, ceketten elbiseye ve büstiyere kadar çok çeşitli parçalar bulunuyor. Etek ve şortlarda tercih edilen yüksek bel, kısa büstiyerler ve yarım kollu ceketlerle destekleniyor. Elbiseler de ise hem uzun hem de kısa modellere yer veriliyor. Uzun modellerde derin yırtmaçlar göze çarparken elbiselerin geneline bakıldığında tek omuz formu dikkat çekiyor. 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 633

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 259

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 334

 • Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız" semineri
  Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız"...

  Süresi : 00:57 İzlenme : 208

 • Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım şekli
  Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 539

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön