Farklı ve iddialı John Galliano 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Modanın dehası sayılan John Galliano'nun kendi adını taşıyan markasının, tasarımcı Bill Gaytten imzalı yeni koleksiyonu...

Farklı ve iddialı John Galliano 2012 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

Kötü alışkanlıklarından dolayı Dior modaevinden kovulan ve tedavi gören John Galliano'nun kendi adını taşıyan markasının 2012 ilkbahar / yaz koleksiyonu görücüye çıktı. Bill Gaytten bu koleksiyonda Galliano'nun yaratıcılığı ve sıradışı tavrına sadık kalmaya çalışarak tasarımcının çizgisini aynen koruyor. Tasarımların modellerinin yanı sıra kullanılan aksesuarlar ve yapılan kombinler de "Galliano Kadını"nı temsil ediyor.

 

Defilede siyah ve beyaz renkleriyle açılışı yapan koleksiyon formlara göre renk değiştiriyor. Başlangıçta yer alan siyahlı ve beyazlı ceket, etek, pantolon ve bluzlar bir süre sonra yerini rengârenk tiril tiril uçuşan kısa elbiselere bırakıyor. Pembeden lilaya, sarıdan yeşile kadar baharın tüm güzel renklerinin kullanıldığı elbiselerde dikkat çeken bir diğer form ise kış sezonundan kalan muz kollar oluyor.

 

Karışık desenler ve ekoselerin süslediği tasarımlar kullanılan tül ve transparan detaylarla daha da hareketlendiriliyor. Topuklu ayakkabıların içersine giyilen kısa kalın çoraplar yapılan kombinlerde farklılık yaratırken, kullanılan şapka ve yaka aksesuarları da bu farklılığı en uyumlu şekilde destekliyor. Defilenin bitimine doğru renkli ve uçuşan kısa elbiseler podyumu uzun ve şık gece elbiselerine bırakıyor. Değişen bu formla birlikte tekrar siyah ve beyaz renkleri devreye giriyor. Transparanın iddiasının uzun tüllerle dengelendiği modeller koleksiyonun en çok öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.

 

Galeri için tıklayınız!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Stresi nasıl yönetebiliriz?
  Stresi nasıl yönetebiliriz?

  Süresi : 02:04 İzlenme : 163

 • Hadım yönetmeliği nedir?
  Hadım yönetmeliği nedir?

  Süresi : 48:55 İzlenme : 84

 • Bedene göre kot pantolon nasıl seçilir?
  Bedene göre kot pantolon nasıl seçilir?

  Süresi : 01:11 İzlenme : 292

 • Hangi kan grubu hangi kan grubuna kan verebilir?
  Hangi kan grubu hangi kan grubuna kan...

  Süresi : 01:58 İzlenme : 402

 • Diş bakımı nasıl yapılmalıdır?
  Diş bakımı nasıl yapılmalıdır?

  Süresi : 01:36 İzlenme : 266

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön