Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

100 saniyede 100 yıllık moda hikayesi

100 yıllık moda tarihini ve bu zamanda nelerin değiştiğini sıkılmadan, 100 saniyelik bir videoyla öğrenmek ister misiniz?

100 saniyede 100 yıllık moda hikayesi

Modayı takip etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı... Artık modayla ilgili her şeye internetten ulaşabiliyoruz. Dijital medya sektörünün yanı sıra modayla ilgili, farklı ve yaratıcı videolar da bir tık uzağımızda. Bir reklam olarak hazırlanan, yıllar öncesinden bugüne kadar geçen değişimi anlatan video, modanın 100 yılını 100 saniyeye sığdırıyor. 1911 - 2011 yılları arasında neler moda oldu, neler giyildi, hangi danslar edildi...

 

Londra'daki Westfield Stratford City alışveriş merkezinin reklam kampanyası olarak tasarlanan bu başarılı videoda 100 yılda değişen kıyafetler, saçlar ve danslar çok keyifli bir biçimde anlatılıyor. Video 100 saniyelik süresiyle de bizleri sıkmadan, moda dünyasına ve eski dönemlere yolculuğa çıkarıyor. Moda tarihini kısaca ve eğlenceli şekilde özetleyen videoda 100 saniye boyunca çiftin üzerindeki kıyafetleri, tarzları ve dans stilleri durmadan değişiyor.

 

Yaratıcılığın sınır tanımadığını bir kez daha gözler önüne seren bu video aynı zamanda modanın yaratıcılığı besleyen en önemli ve sonsuz kaynaklardan biri olduğunu gösteriyor. Moda ve yaratıcılığı birleştiren bu tarz videolar, dijital müzeler ve daha birçok özellik ise durmadan gelişen teknolojinin bize sunduğu nimetler arasında yer alıyor.

Hazırlayan: Zeynep İlkay

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Petshop mu barınak mı?
  Petshop mu barınak mı?

  Süresi : 04:07 İzlenme : 1523

 • Neden limonlu su içmeliyiz?
  Neden limonlu su içmeliyiz?

  Süresi : İzlenme : 2540

 • Karın yağları beslenme tarzı değiştirerek azalır mı?
  Karın yağları beslenme tarzı değiştirerek...

  Süresi : 01:20 İzlenme : 4934

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1624

 • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
  Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

  Süresi : İzlenme : 285

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön