Fashion's Night Out'a "Go Forth" show

Modanın En Büyük Alışveriş Partisi Fashion’s Night Out 15 Eylül Perşembe akşamı gerçekleşiyor.

Fashion's Night Out'a "Go Forth" show

Levi’s, Fashion’s Night Out’a renkli aktivitelerle renk katıyor. Fashion’s Night Out’ta İstinyePark Levi’s mağazasını ziyaret edenler, Vogue editörlerinin Levi’s Sonbahar koleksiyonu ürünleri arasından yaptıkları özel seçimleri ‘Vogue Seçti’ köşesinde görebilecekler. Mağazada dileyenlere özel stil danışmanlığı yapılacak ve yeni koleksiyonla tarz sahibi kombinasyonlar yaratmalarına yardımcı olunacak. Levi’s’ın küresel çapta başlattığı ‘Go Forth’ küresel yaratıcı platformu da geceye hareket katacak.

Modanın En Büyük Alışveriş Partisi Fashion’s Night Out 15 Eylül Perşembe akşamı gerçekleşiyor. Jeanin yaratıcısı Levi’s da bu muhteşem partiyi tabii ki kaçırmıyor. Levi’s’ın İstinyePark mağazasında gerçekleşecek etkinlikler Fashion’s Night Out’a renk katacak.

‘Go Forth’ vitrinde
Vitrinde yer alan LED ekranda Levi’s Go Forth filminin gösterimi olacak. Levi’s’ın yeni ‘Go Forth’ ilkesinin reklam filmi tüm dünyada yankı uyandırıyor. Go Forth’un manifestosundan ilham alan bir başka etkinlik de vitrindeki tahtaya sloganların yazılması olacak. ‘Go Forth’ sloganı olan ‘Now Is Our Time’ (Şimdi bizim zamanımız) yazılı pankartları taşıyan canlı mankenler, Levi’s mağazasının çevresinde ve İstinyePark AVM içinde gezecek.

Levi’s’ın küresel çapta başlattığı ‘Go Forth’ küresel yaratıcı platformu, dünyada pozitif değişiklikler yaratmak hedefiyle bir toplanma çağrısı yapıyor. Kampanyada Levi’s, günümüz dünyasında pozitif değişiklik yaratmak isteyen modern ve duyarlı tüketicilere sesleniyor.


‘Vouge Seçti’ köşesi, stil danışmanlığı ve DJ
İstinyePark Levi’s mağazasını ziyaret edenler, Vogue editörlerinin Fashion’s Night Out için Levi’s Sonbahar koleksiyonu ürünleri arasından yaptıkları özel seçimleri ‘Vogue Seçti’ köşesinde görebilecekler. Mağazada dileyenlere özel stil danışmalığı yapılacak ve yeni koleksiyonla tarz sahibi kombinasyonlar yaratmalarına yardımcı olunacak. Mağaza ziyaretçilerini ayrıca DJ Doğukan Manço eşliğinde canlı müzik ve ikramlar bekliyor.

Geçtiğimiz sene Vogue Türkiye tarafından ilki düzenlenen Fashion’s Night Out, alanında önde gelen fotoğrafçı ve stilistler, tasarımcılar, modeller, oyuncular, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımı ve 6 saat içerisinde 50 milyon USD ciro sağlanmasıyla büyük ses getirmişti. Geçen sene 700.000 kişinin katıldığı etkinliğe bu sene ilginin daha da yoğun olması bekleniyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 297

 • Muzun bilinmeyen 10 faydası
  Muzun bilinmeyen 10 faydası

  Süresi : 01:29 İzlenme : 48

 • 4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi
  4 cilt tipine uygun kil maskesi tarifi

  Süresi : 00:57 İzlenme : 226

 • Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız" semineri
  Nilüfer Devecigil'in "Bağlanmalarımız"...

  Süresi : 00:57 İzlenme : 174

 • Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım şekli
  Hindistan cevizi yağının 4 farklı kullanım...

  Süresi : 00:59 İzlenme : 462

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön