Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Sım sıkı, sıkı sıkı bir diyet!

Bazıları hangi yöntemi denerse denesin bölgesel yağlarından kurtulamıyor. Kavitasyon ve quantum yöntemleriyle her seansta 8 cm’e kadar incelmek ve kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün.

Sım sıkı, sıkı sıkı bir diyet!

Oysa son yıllarda sağlıklı kısmı atılıp sadece iyi görünmek önemli hale geldi. Bu yüzden özellikle Amerika’da genç kızlarda hastalık haline gelen 0 beden olma düşüncesi ortadan kaldırılmak isteniyor. Ya çok kilolu ya da çok zayıf kişiler yaygınlaştı. Bu durum karşısındaysa sağlıklı olarak incelme daha önem kazandı. İşte bu yöntemlerin başında gelen kavitasyon ve quantumdan söz ediyoruz.

 

Cilt Hastalıkları Uzmanı Doktor Betül Şengör yönetimindeki Nişantaşı Sculpture’da; bölgesel yağ birikimlerini kavitasyon uygulaması denilen düşük frekanslı ultrason dalgaları ile parçalamak, kullanılabilir hale getirmek, tek seansta bile gözle görülür fark yaratmak mümkün olabiliyor.

 

Nedir?

 Kavitasyon uygulaması sonucunda katı ve yerleşmiş olan yağlar sıvılaşmış ve atılımı çok kolaylaşmış hale gelebilir. Kavitasyon çıkışında aynı seansta uygulanan Quantum elektro situmilasyon yöntemiyle kasları çalıştırarak sıvılaştırılmış yağların yakılması ve atılımı desteklenir.

 

Karın, basen, popo ve baldırlardaki yağları 40 dakika içinde parçalayan kavitasyon uygulaması doğru bir diyet programı ve quantum ile birleştiğinde 1 seansta 8 cm’e kadar incelme ve sıkılaşma sağlayabiliyor.

 

Program, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason dalgalarıyla yağ hücre zarlarını parçalar. Açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılır.

 

Hangi bölgelerde etkili?

 Kadın vücudunun alt kısımlarında, basen, popo, kalçanın iç ve dış kısımları, dizler, bacağın üst bölümleri, kolun arka kısmı, sıklıkla kasların zayıfladığı olduğu vücut bölümlerinde beraber görülür. Bu bölgelerde yağ sertleşmeye meyillidir. Normal ebattaki fazla hücre sayısından ya da normal sayıdaki büyük hücre sayısından ya da her ikisinden dolayı bölgesel yağ fazlalığı ortaya çıkar. Bunun sonucunda da hep aynı bölgeden kilo alınır ve yağ depolanır.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Petshop mu barınak mı?
  Petshop mu barınak mı?

  Süresi : 04:07 İzlenme : 56

 • Neden limonlu su içmeliyiz?
  Neden limonlu su içmeliyiz?

  Süresi : İzlenme : 2173

 • Karın yağları beslenme tarzı değiştirerek azalır mı?
  Karın yağları beslenme tarzı değiştirerek...

  Süresi : 01:20 İzlenme : 4718

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1563

 • Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?
  Çocuğunuz teknoloji bağımlısı mı?

  Süresi : İzlenme : 241

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön