Bol sohbet ve lezzetli yemeklerin hayat bulduğu bayram sofraları için şık öneriler

Uzun zamandır beklediğimiz bayram geldi. Sevdiklerinizle yiyeceğiniz kocaman bayram sofraları için şık dokunuşlara ne dersiniz.

Bol sohbet ve lezzetli yemeklerin hayat bulduğu bayram sofraları için şık öneriler

Birini ne kadar sevdiğinizi onun için ne kadar özenli hazırlandığınız ile gösterirsiniz. Bu ayrıca onlara verdiğiniz öneminde en önemli detayıdır. Bayram sofralarında şık yemek takımları ve masa örtüleri ile birlikte yapacağınız basit masa düzenlemeleri ile daha şık ve gösterişli bir masaya sahip olabilirsiniz. Kurban Bayram'ının da gözdesi olan masalarımız için hazırladığımız şık masa düzenlemeleri ile bayramda uzun soluklu ve keyifli sohbetli bayram coşkusunu yansıtan yemekler yiyebilirsiniz.

Masa örtüleri kadar bir sofrayı şık gösteren çiçeklerdir. İster yapay ister canlı olsun, masanıza bir hareket ve renk getirir.

Basit, şık masa dekorasyonu için kristal vazolar, mumlar ve runnerlar kullanabilirsiniz. Masanızın daha hoş bir görünüme sahip olması için masanın üzerine koyduğunuz vazoların içlerine çiçekler koyup etraflarını yeşil bitkiler ile sarabilirsiniz.

Büyük bir davet veriyorsanız eğer, herkesin nereye oturacağını sevimli küçük kartlarla yazıp yanlarına da tek bir çiçek koyabilirsiniz. Çiçeklerle birlikte kullanacağınız mumlar ise şıklığınızı tamamlayacak unsurlar olacaktır.

Rustik ve şık düzenleme yapmak isterseniz doğal elementler, yapay dutlar ve kuru dallar ile bu kombinasyonu yaratbilirsiniz. İsterseniz modern ve basit bir bayram sofrası hazırlayabilirsiniz.

Yemek masalarının düzenlemesinde de, tıpkı moda da olduğu gibi denge çok önemli. Eğer şık ve gösterişli takım kullanıyorsanız, dekorasyonda da sade süslemeler tercih etmelisiniz. Mesela tek renk çiçekler, dantel mendiller gibi.

Sizde bayram sofralarınızda şıklık yaratmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız galerimizi ziyaret edin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 197

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 343

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 260

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 421

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 489

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön