5 adımda antrenizi yeniden düzenleyin!

Evinizin girişi, sıcaklığınızı yansıtsın!

5 adımda antrenizi yeniden düzenleyin!

İnsanlar eviniz hakkındaki ilk izlenimlerini, kapıdan girer girmez edinir. Bu nedenle diğer odalara gösterdiğiniz özeni antrenize de göstermelisiniz. Alan dar olabilir ancak bu, antre tasarımının özensiz olması gerektiği anlamına gelmez.

Renklerden yararlanın!
Antre dekorunu değiştirmenin kolay ve ekonomik yolu, bir duvarı farklı bir renge ya da tona boyamaktır. Kapıdan girer girmez tam karşıda kalan duvarı eğlenceli bir renge boyayabilirsiniz. Ya da, diğer duvarların renginden iki ton koyuya boyayabilir ve göz yorgunluğunu önleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek de, bir renk seçip, girişte üç farklı bölgede kullanmak olabilir.

Fonksiyonel mobilyalar kullanın!
Genellikle ant relerde mobilyalar için çok fazla yer bulunmaz bu nedenle seçeceğiniz parçalarda son derece stratejik olmalısınız. Örneğin, kapalı olarak da kullanabileceğiniz ve saklama alanı oluşturan küçük bir sandık ideal olabilir.

Ayna kullanın!
Girişte ışık yansıması olması için güzel bir ayna kullanabilirsiniz. Ayna, girişi olduğundan iki kat büyük gösterecek ve ferah bir atmosfer yaratacaktır. Hatta aynanın çevresini eğlenceli bir renge bile boyayabilirsiniz.

Kullanacağınız eşyalara yer verin!
Antre için en iyi aksesuarlardan birisi, menteşeli bir kutu olabilir. Bu kutuya, faturaları, tiyatro biletlerini, bozuk paraları ve anahtarları koyabilirsiniz.

Işık, ışık, ışık!
Eğer aydınlatmanın nasıl olacağına karar veremiyorsanız önerilerimize kulak verin. Eğer tavan iki kademeliyse, avize uygun bir çözüm olabilir. Küçük girişler için, duvara monte edebileceğiniz aplikler uygun olabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 1565

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 225

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 867

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 682

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 474

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön