2012 Kışına ilham verecek mobilya ve dekorasyon tasarımları...

Bu kış mobilyalarınızda veya ev aksesuarlarınızda değişiklik yapmayı planlıyorsanız mutlaka bakmalısınız!

2012 Kışına ilham verecek mobilya ve dekorasyon tasarımları...

Yazdan sonbahara geçişte, havalarda görülen değişiklikler kadar insanların ruh hallerinde de değişimler meydana gelir. Maalesef genelde olumsuz değişimlerdir bunlar...

 

Güneşin, insanların psikolojisi üzerindeki olumlu etkileri artık herkesin bildiği bir gerçek. Sonbahardan başlayarak kışa doğru olan dönemde başlayan günlerin kısalması, havaların soğuması, yağmur ve hatda kar gibi doğa olayları yüzünden olumsuz etkilenen trafik gibi nedenlerden dolayı evlere kapanmaya başlarız. Daha doğrusu zorunlu ev hapsimiz başlar! Ve işte tam bu andan itibaren depresif, huzursuz ve havalar gibi kasvetli bir ruh haline doğru yelken açarız.

 

Biz kadınlar, hatda artık erkekler, böyle ruh hallerinden kurtulmak için kendimizden başlamak üzere değişiklik arayışları içine giriyoruz. Kendimizden sonraki değişiklik istikameti, şüphesiz en çok vakit geçireceğimiz mekanlar yani evlerimiz olacaktır. Bizde bunları düşünerek sizler için 2012 – 2013'de ev dekorasyonunda neler moda diye araştırdık ve klasikten ultra modern mobilyalara, çok ilginç vazolardan muhteşem tepsilere, ev ışıklandırmalarından evinizin havasını değiştirecek aynalara kadar geniş yelpazede ürünlerden oluşan bir galeri hazırladık.

 

Her türden zevke hitap edebileceğine inandığımız farklı boyutlardaki bu ürünler, sizin evinizde gerçekleştirebileceğiniz çok küçük yada kökten değişikliklere ilham verebileceği gibi ayrıca çok güzel hediye opsiyonuda olabilir!

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kolay muzlu kup tarifi
  Kolay muzlu kup tarifi

  Süresi : 01:23 İzlenme : 530

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1091

 • Jöleli limon dilimleri
  Jöleli limon dilimleri

  Süresi : 01:13 İzlenme : 378

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 858

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 851

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön