Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Tezgah trendleri

Ada mutfak kullanacak kadar geniş bir alanın bulunmadığı mutfaklarda son günlerin en popüler eğilimlerinden bir tanesi, mutfak tezgahının bir kenarına birkaç tane bar taburesi yerleştirerek bu sınırlı alanı, yemek öncesinde biraz atıştırmak için ya da bir şeyler içmek için kullanılabilir bir hale getirmek.

Tezgah trendleri

Seç, karıştır
Mutfaklarda daha fazla vakit geçirmeye, onları yaşam alanlarına dahil etmeye başladığımızdan bu yana, mutfak mobilyalarında da yaşam alanlarında kullanılan farklı malzemelerin bir arada kullanımı sıkça tercih ediliyor. Örneğin, salonda lake ve ahşap ağırlıklı bir dekorasyon tercih ediliyorsa, mutfakta da aynı şekilde lake kaplama mutfak dolapları kullanılıyor. Bu eğilim, mutfak tezgahlarına da yansıyor; salondaki ahşap kullanımını mutfakta da sürdürmek için mutfak tezgahının ahşap ya da ahşap görünümlü laminat malzeme olmasına dikkat ediliyor.


İkisi bir arada
Geniş metrekareli mutfaklarda, ada mutfakların kullanımı oldukça rağbet görüyor. Bu kullanım aynı zamanda, mutfaklarda bir yemek bölümü oluşturmayı ve aynı anda daha fazla malzemeye yer vermeyi de kolaylaştırıyor. Siz de pek çok malzemeyi bir arada kullanmayı seviyorsanız, tezgahın yemekleri hazırladığınız bölümünü paslanmaz çelikten yaptırıp, yemek yediğiniz kısmının ahşap olmasını tercih edebilirsiniz.

 

Bar tabureleri
Ada mutfak kullanacak kadar geniş bir alanın bulunmadığı mutfaklarda son günlerin en popüler eğilimlerinden bir tanesi, mutfak tezgahının bir kenarına birkaç tane bar taburesi yerleştirerek bu sınırlı alanı, yemek öncesinde biraz atıştırmak için ya da bir şeyler içmek için kullanılabilir bir hale getirmek. Bu eğilim hoşunuza gittiyse, tek yapmanız gereken, mutfak tezgahınıza uyum sağlayacak bar tabureleri edinmek olacak!

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1239

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 603

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 325

 • Pancake nasıl yapılır?
  Pancake nasıl yapılır?

  Süresi : 03:19 İzlenme : 1464

 • Yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır?
  Yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 837

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön