En orjinal köftelerin yarışacağı "Yemek Şöleni" başlıyor!

Coşkun Et'in katkılarıyla düzenlenecek yemek şöleninde elde edilen gelir, Ataşehir Belediyesi’nin de yardımlarıyla kadın dayanışma merkezlerine aktarılıyor.

En orjinal köftelerin yarışacağı "Yemek Şöleni" başlıyor!

Abide Lions Kulübü’nün liderliğinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen “Yemek Şöleni” bu sene de 5. kez Coşkun Et’in katkılarıyla hayat bulacak.


12 Ocak Perşembe günü Bostancı Green Park Hotel’de gerçekleştirilecek olan “5. Yemek Şöleni” etkinliğinde; “en orijinal köfteli tarifler” yarışırken; ünlü gurmeler ve sanatçılar “en iyi”yi seçmek için bir araya gelecekler.


Etkinlikten elde edilen tüm gelir ise kadın dayanışma merkezlerine aktarılacak.


Abide Lions Kulübü’nün liderliğinde; Coşkun Et’in desteğiyle 12 Ocak Perşembe günü Bostancı Green Park Hotel’de; 5. kez “Yemek Şöleni” etkinliği gerçekleştirilecek. Tüm konuklara ve katılımcılara lezzet dolu saatler yaşatacak olan etkinlik kapsamında; “En orijinal köfteli tarifler” ünlü sanatçılar, gurmeler ve profesyonellerden oluşan bir jüri karşısında kıyasıya yarışacak. Sosyal sorumluluk misyonu ile de anlam kazanan “Yemek Şöleni” etkinliğinden elde edilen tüm gelir; Ataşehir Belediyesi’nin de yardımlarıyla kadın dayanışma merkezlerine aktarılacak.


Dereceye girenlerin anlamlı hediyeler kazanacağı “Yemek Şöleni” kapsamında; Coşkun ET finalistlere özel ürünlerinden oluşan sepetlerini hediye edecek. Yarışmanın yanı sıra gün boyu heyecanlı bir çok aktiviteye de ev sahipliği yapacak olan “Yemek Şöleni” bünyesinde; Coşkun ET’in düzenleyeceği mangal partisi katılımcıları unutulmaz lezzetler ile buluşturacak.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1986

 • Yulaflı şekersiz puding tarifi
  Yulaflı şekersiz puding tarifi

  Süresi : 01:16 İzlenme : 995

 • Tulum peynirli pankek
  Tulum peynirli pankek

  Süresi : 00:54 İzlenme : 1654

 • Tok tutan salata nasıl yapılır?
  Tok tutan salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1112

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 1178

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön