The Walking Dead

FX, The Walking Dead fanlarından birini 3.sezon için zombiye dönüştürecek.

The Walking Dead dizisinde oyuncu olmak ister misiniz?

FX ve “The Walking Dead” globalde online bir yarışma düzenleyerek 3.sezonda şanslı bir izleyiciye zombi olma fırsatı sunuyor. The Walking Dead’in resmi Türkiye Facebook sayfası üzerinden gerçekleşecek online yarışmaya katılan izleyicilerden biri tüm dünyada büyük yankı uyandıran ve  izlenme rekorları kıran dizinin 3. sezonunda oynama şansına sahip olacak.

Yarışmaya dahil olan ülkeler ise; İngiltere, Japonya, İspanya, Tayvan, Avustralya, Türkiye, Yunanistan, Hollanda ve tüm Latin Amerika var.

Facebook Avatar Generator tarafından üretilen “Korkuyu Yay” oyunu için katılan her ülkeden bir finalist belirlenecek. Tüm ülkelerden gelecek finalistler 3.sezonda zombi olabilmek için dizinin hem prodüktörlerinden biri olan hem de özel efekt makyaj uzmanı olan Greg Nicotera’nın jüri olacağı Mart ayında Los Angeles’ta düzenlenecek olan canlı kast çekimlerinde birbirleriyle yarışacaklar.

Fox International Channels Pazarlama Başkan Yardımcısı Alexandra Marinescu’ya göre bu yarışma dizinin sevenleri için hayatlarında bir kere yakalanabilecekleri bir fırsat. “Bu oldukça büyük bir şans ve kazananımızın rüyasını gerçeğe dönüştürecek olmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız.”

Global yarışma 2 aşamada gerçekleşecek ve sadece 1  kazanan olacak. Projenin ilk aşaması online yarışmadan oluşuyor, oyunda katılımcıların kendi zevklerine göre bir “Avatar” yaratmalari gerekiyor. En yaratıcı ve en orijinal avatarı yaratacak olan finalistler belirlenecek ve Los Angeles’a gitme şansını yakalayacaklar. İkinci aşamada ise her bir finalist 16 Mart’ta Los Angeles’ta gerçekleşecek olan Greg Nicotero ile seçmelere katılacak. Kazananlar aynı zamanda sadece özel davetlilerin girebildiği 20th Century Fox stüdyolarını gezip ve harika bir Los Angeles turu yapacaklar.

Bir virüs yayılıyor, zombilerin sayısı gittikçe artıyor, hayatta kalanlar ise oldukça az, yarışmacılar ya zombi ya da hayatta kalanlardan bir tarafı seçecekler. Karakterlerini seçtikten sonra onları giydirip yüz, vücut, saçlarında yaklaşık 100’e yakın değişiklik yapabilecek, birçok yara çeşitleri ekleyebilecekler. Karakterlerini yarattıktan sonra kendi Facebook sayfalarında paylaşabilecek ve arkadaşlarına gönderebilecekler.  

Eğer Türkiye’den gidecek şanslı kişi siz olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey 14-27 Şubat tarihleri arasında aşağıdaki linki tıklayıp oyuna katılmanız.

 

Facebook adresine girip oyuna katılmak için lütfen tıklayın...
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
Yorumlar

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 4902

 • Pişirmeden pasta nasıl yapılır?
  Pişirmeden pasta nasıl yapılır?

  Süresi : 01:07 İzlenme : 1680

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 2311

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 2023

 • Yulaflı şekersiz puding tarifi
  Yulaflı şekersiz puding tarifi

  Süresi : 01:16 İzlenme : 1019

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön