İngiltere’nin Eurovision sürprizi: Humperdinck

Eurovision’da İngiltere’yi 75 yaşındaki Engelbert Humperdinck’in temsil edeceği açıklandı. 60’lı ve 70’li yılların ünlü şarkıcısı Humperdinck sürpriz olarak karşılandı.

İngiltere’nin Eurovision sürprizi: Humperdinck

Türkiye’yi Can Bonomo’nun temsil edeceği Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkeler adına yarışacak isimler birbiri ardına belirleniyor. ingiltere adına 75 yaşındaki sanatçı Engelbert Humperdinck’in yarışacağının açıklanması “sürpriz” olarak karşılandı. İngiltere’nin Humperdinck tercihi, bazı dinleyiciler tarafından sanatçının yaşı nedeniyle tepki aldı.

 

1960’lı ve 70’li yıllarda çok popüler olan Humperdinck’in şarkısı ise henüz açıklanmadı. 45 yıllık bir müzik kariyeri olan Humperdinck, dünya çapında 150 milyon albüm satarken, Grammy ödüllerinin yanında, 63 altın ve 24 platin albüm ödülü kazandı. Sanatçının Hollywood ve Las Vegas’taki ünlüler kaldırımlarında yıldızları da var. BBC eğlence ve etkinlik Sorumlusu katie Taylor, 1970’li yıllardan bu yana müzik efsanelerinin ülkeyi temsil etmesine özen gösterdiklerini belirterek, “Ama hiç bu kadar içimize sinmemişti. Engelbert’in tecrübesi sayesinde onun bizi 120 milyon seyircinin içinde çok iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yok’’ açıklamasında bulundu. Engelbert Humperdinck de ülkesini yarışmada temsil etmekten onur duyduğunu dile getirerek, duygularını, “Çok heyecanlıyım. ülkemin beni desteklemesini istiyorum” sözleriyle özetledi.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 195

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 343

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 260

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 420

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 489

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön