Kalçalarımın şeklini sadece kocam bilmeli!

Ünlü oyuncu Julia Roberts, iş hayatında da özel yaşamında da kuralları olduğunu söyledi ve ekledi: “Bana astronomik bir ücret de teklif etseler, asla bir filmde soyunmam! Kalçalarımın şeklini bir tek kocam bilmeli!”

Kalçalarımın şeklini sadece kocam bilmeli!

‘Asla soyunmam!’
Yeni filmi ‘Pamuk Prenses’in Maceraları’nda kötü cadıyı canlandıran Julia Roberts, iş hayatında da özel yaşamında da muhafazakâr bir insan olduğunu açıkladı. Hayatını bazı kurallara göre yaşadığını belirten güzel oyuncu, çırılçıplak kamera karşısına geçmeyi asla kabul etmeyeceğini söyledi ve ekledi:

 

“Bana astronomik bir ücret de teklif etseler, bir filmde çırılçıplak soyunmam. Bu, anne olmadan önce de böyleydi, şimdi de böyle! Lisedeki geometri öğretmenimin veya mahalledeki komşumun kalçalarımın ya da göğüslerimin neye benzediğini bilmesine hiç gerek yok bence! Sadece kocamın bilmesi yeterli!”

‘Bir daha estetik yaptırmam’
Çocuklarına her zaman sadelikten ve doğallıktan yana olmalarını öğütlediğini ve onları bir ünlünün değil sıradan bir annenin çocukları gibi yetiştirdiğini belirten Roberts, hayatındaki en büyük pişmanlığıysa şu sözlerle özetledi: “Meslektaşlarımın çoğunu saran güzel görünme hastalığı bir dönem beni de esir almıştı. O dönemde botoks yaptırdım ve pişman oldum. Çocuklarım yüzüme baktıklarında, kırışıklıklarımdan hayat deneyimimi okuyabilsinler istiyorum. Bu konuda büyük konuşuyorum; bir daha estetik operasyon yaptırmam.”

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 193

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 343

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 260

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 420

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 489

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön