Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Rusya’ya vize kalktı kadınlar Moskova’ya koştu!

Rusya ve Türkiye arasında vizenin kalkmasının ardından tam bir yıl doldu. Vizesiz ilk yıl, geçtiğimiz yıla göre Rusya ziyaretlerinde yüzde 60 oranında arttı!

Rusya’ya vize kalktı kadınlar Moskova’ya koştu!

Bir internet sitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, Rusya'ya giden kadın turistlerde yüzde 85 oranında bir artış olduğuna dikkat çeken yönetici ortağı Kaan Karayal, kadınların Rusya’ya geçtiğimiz yıllarda daha çok iş amaçlı olarak fuarlara gittiğini ancak bu yıl Rusya’yı tercih eden genel kadın profiline bakıldığında ise bu kişilerin ağırlıklı olarak St. Petersburg’a moda alışverişi için gittiğini belirtiyor.

Kaan Karayal, Rusya ziyaretlerinde geçtiğimiz yıla göre yüzde 60 oranında bir artış gerçekleştiğini açıkladı. Rusya ziyareti için en çok sonbahar ve kış aylarının tercih edildiğini söyleyen Karayal, özellikle kadın turistlerde yüzde 85 oranında bir artış olduğuna dikkat çekti. Karayal, geçtiğimiz yıllarda kadınların Rusya’ya daha çok fuar ziyareti gibi iş amaçlı olarak gittiğini ve en çok Moskova’yı ziyaret ettiğini, bu yıl ise St. Petersburg’a alışveriş amaçlı giden kadınların sayısının arttığını bildirdi.

Kadınlar alışverişte, erkekler eğlencede ortalama 3.500 TL harcıyor!
Rusya’ya giden Türkler ortalama 3 gün kalıyor ve bu süre zarfında yaklaşık 3.000 ila 3.500 TL arasında harcama yapıyor. Tatilsepeti.com sitesinin araştırmasına göre kadınlar bu harcamalarının büyük çoğunluğunu alışverişe ayırırken, Rusya’ya giden erkekler ise iş dışındaki vakitlerini eğlenerek geçirmeyi tercih ediyorlar. Alışveriş harcamalarından sonra kültürel gezilere de önem veren kadınların en çok ziyaret ettiği yerler arasında Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı gibi önemli yerler başta geliyor.

Rusya’ya iş amaçlı giden erkekler, işten arta kalan vakitlerinde eğlenmeyi tercih ederken, kadınlar daha çok kültürel gezilere katılmayı tercih ediyor.
Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 130

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 59

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 166

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 333

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 437

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön