Rihanna: Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen ünlü şarkıcı Rihanna, “Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam” dedi ve ekledi: “İçimdeki farklı kadınları dış görünüşüme yansıtmaktan korkmam!”

Rihanna: Seksapelimin kaynağı bukalemun gibi olmam

‘İçim dışıma yansıyor’

Dış görünüşünü sürekli yenileyen ve karşılarına sık sık farklı bir imajla çıkarak hayranlarını şaşırtan Rihanna, “İçimde bir sürü farklı kadın var. Bukalemun gibiyim. Ne zaman içimde yeni bir bana rastlasam, onun bana hissettirdiklerini dış görünüşüme yansıtıyorum” dedi. Kendini bazen dünyanın en kışkırtıcı kadını, bazen de bir hanımefendi gibi hissettiğini belirten Rihanna, “Ruh halim giyimime de saçıma da yansıyor” diye konuştu.


‘Dişilik enerjim arttı’

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen ünlü şarkıcı, “Seksiliğin temel şartı insanın kendi içindeki güzellikleri keşfetmesi ve bunları dışarı çıkarabilmesidir. Ben bu konuda başarılıyım” dedi. Sarıya boyattığı ve uzattığı saçlarının kadınlık enerjisini yükselttiğini belirten Rihanna, ekledi: “Yakışmayacağı korkusuyla dış görünüşlerinde değişiklik yapmayan hemcinslerime kızıyorum. İnsan yeniliklerden çekinmemeli.”


Saçına ne yapsa taklit ediliyor

Rihanna, şekilden şekle soktuğu saçlarıyla hemcinslerinin rol modeli durumunda. Bugüne kadar kısadan uzuna, kızıldan siyaha her saçı deneyen Rihanna’nın saç modelleri, dünyanın dört bir yanında taklit ediliyor.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1847

 • Yulaflı şekersiz puding tarifi
  Yulaflı şekersiz puding tarifi

  Süresi : 01:16 İzlenme : 953

 • Tulum peynirli pankek
  Tulum peynirli pankek

  Süresi : 00:54 İzlenme : 1646

 • Tok tutan salata nasıl yapılır?
  Tok tutan salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1103

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 1166

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön