Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Ünlülerden evliliklerini tanımlayan sözler

Evliliklerini, eşlerini ve özel hayatlarını birkaç cümleyle anlatan ünlüler...

Ünlülerden evliliklerini tanımlayan sözler

Chris Martin
Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow'un 2003 yılında evlendiği Coldplay grubunun solisti Chris Martin geçtiğimiz yıl biten evliliğini tanımladı. "Gwyneth'le olan ilişkim ilk ciddi ilişkimdi ve evlilikle sonuçlandı. Onunla evli olmak lotodan büyük ikramiye kazanmakla eşdeğer."

Gwyneth Paltrow
Chris Martin'den sonra Gwyneth Paltrow da ünlü şarkıcıyla olan eski evliliğini kısaca tanımladı. "Bence aşka bir kez düşersiniz ve çıkamazsınız. Önemli olan onu en güzel şekilde koruyarak devam ettirebilmek. Her zaman zor evrelarden geçeblirsiniz bu gibi durumlarda bazı şeyleri tekrar keşfederek işleri yoluna koyabilirsiniz. Biz 8 yıl evli ksldık ve içine düştüğümüz aşkı yaşadık."

Jennifer Garner
Yakışıklı oyuncu Ben Affleck'in 2005 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu olan eşi Jennifer Garner evliliğini tanımladı. "Ben sadece benim eşim değil, her konuda benim en büyük yardımcım. O, hayatımın temel taşlarından biri... Kendisi mükemmel denecek kadar sevecen ve cömert. Eskiden ondan mükemmel bir baba olmasının beklentisini taşıyordum ve oldu da. Ancak bu kadarını beklemiyordum, ne zaman bir şeyler ters gitse onun sakinliği her şeyi çözüyor."

Nick Lachey
Vanessa Minnillo'nun 2011 yılında evlendiği şarkıcı eşi Nick Lachey çiçeği burnunda evliliğini kısaca tanımladı. "Evlilik, farklı hiçbir şey hissettirmedi ve bence bu muhteşem bir şey. Bana göre bu durum her şeyin çok iyi olduğunu gösterir. Biz çok rahat ve mutluyuz... Evlendik ama normal işimize ve sıradan hayatımıza geri döndük."

Lamar Odom
Khloe Kardashian'ın 2009 yılında evlendiği NBA yıldızı eşi Lamar Odom evliliğini tanımladı. "Doğru kişiyi bulur ve onunla evlenirseniz, evliliğinizde her şey yolunda gider. Birisinden duygusal ve psikolojik olarak destek görmek ve bu desteğin verdiği güven duygusu paha biçilemez. Benim eşim aynı zamanda en yakın arkadaşım, birlikte çok eğleniyoruz. Gerçek aşkı bulmak için bir şey yapamazsınız ancak onun sizi bulmasına izin verirseniz her şey kendiliğinden olur."

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 1325

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 714

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 376

 • Pancake nasıl yapılır?
  Pancake nasıl yapılır?

  Süresi : 03:19 İzlenme : 1498

 • Yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır?
  Yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 860

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön