Ünlüler Coachella Müzik Festivali'ne akın etti!

Dünyaca ünlü Coachella Müzik ve Sanat Festivali önceki senelerde olduğu gibi bu sene de çok sayıda ünlü katılımıyla gerçekleşti.

Ünlüler Coachella Müzik Festivali'ne akın etti!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen "Coachella Müzik Festivali" bu sene de her sene olduğu gibi yoğun bir ilgiyle karşılandı. Festivale katılan ünlüler arasında şarkıcıların yanı sıra çok sayıda oyuncu da yer aldı. Rihanna'dan Fergie'ye, Emma Watson'dan Diane Kruger'a kadar birçok ünlü festivalde doyasıya eğlendi.

Dünyanın en ünlü müzik festivallerinden biri olan Cochella Müzik ve Sanat Festivali bu sene de tam üç gün sürdü. Nisan ayının ortalarında gerçekleşen festival ünlülerin akınına uğradı. Sahnedeki ünlü isimlerin yanı sıra davetliler arasında da çok sayıda ünlü katılımcı bulunuyordu. Sahneye çıkan ünlüler arasında The Black Keys, Florence Welch ve Eminem gibi isimler yer aldı. Festivalin en akılda kalıcı performanslarından biri The Black Keys tarafından sergilendi.

Her yıl gerçekleşen festival bu yıl da başarıyla sonuçlandı. Birçok ünlü isim festival boyunca eğlenceye ara vermedi ve bol bol fotoğraf çektirdi. Bazı ünlüler festivale kısıtlı bir süre katılırken bazıları üç gün boyunca eğlencenin ve müziğin tadını çıkardı...

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Limonu böyle denediniz mi?
  Limonu böyle denediniz mi?

  Süresi : 01:13 İzlenme : 539

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1636

 • Pişirmeden pasta nasıl yapılır?
  Pişirmeden pasta nasıl yapılır?

  Süresi : 01:07 İzlenme : 1501

 • Kolay muzlu kup tarifi
  Kolay muzlu kup tarifi

  Süresi : 01:23 İzlenme : 665

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1130

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön