‘Nedimeler’, ‘Açlık Oyunları’na karşı

MTV Film Ödülleri’nin adayları açıklandı. Öne çıkan iki film, 8 dalda adaylık kazanan “Nedimeler” ve “Açlık Oyunları” oldu.

‘Nedimeler’, ‘Açlık Oyunları’na karşı

Uluslararası  müzik kanalı MTV, 12 kategorideki adayları önceki gün açıkladı. Adaylar, oyuncuların ve yapımcıların da bulunduğu geniş bir ön jüri tarafından belirlendi. Kazananlar ise 8Mayıs’tan itibaren internet üzerinden başlayacak oylama sonucunda belli olacak.

 

Bu yılın MTV Film Ödülleri, “Nedimeler”le “Katil Çocuklar” arasında geçeceğe benziyor. “Nedimeler” (Bridesmaids) ve “Açlık Oyunları” (The Hunger Games); en iyi oyuncu kadrosu, en iyi çıkış yapan oyuncu ve yılın filminin aralarında bulunduğu 8 kategoride adaylık kazanmayı başardı. “Nedimeler”, bir evlilik töreni öncesinde gelinin nedimeliğini yapmak üzere bir araya gelen kadınlar grubunun başından geçenleri komedi ile dram arasında gidip gelerek anlatan bir film. Özellikle ABD’de büyük bir gişe başarısı kazanan “Açlık Oyunları” ise çok satan bir bilimkurgu romanının sinema uyarlaması.MTV FilmÖdülleri’nde en iyi öpüşme, en iyi kavga gibi farklı kategoriler de yer alıyor. Ayrıca en iyi-kötü karakter performansları da değerlendirmeye alınıyor. Bu yıl bu dalda Bryce Dallas Howard  Duyguların Rengi), Colin Farrell - Jennifer Aniston (Patrondan Kurtulma Sanatı), Jon Hamm (Nedimeler) ve Oliver Cooper (Project X) aday olmayı başardı. 21.MTV Film Ödülleri, 3 Haziran’da törenle verilecek.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Enginarla 15 dakikada hazırlayabileceğiniz 2 tarif!
  Enginarla 15 dakikada hazırlayabileceğiniz 2...

  Süresi : 00:50 İzlenme : 600

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 916

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 1317

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 973

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 729

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön