Burcu Esmersoy vergi listesinde

Sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, bu yıl açıklanan sanatçılar vergi listesine iddialı bir giriş yaptı. Özellikle Acun Ilıcalı’nın dans yarışmasına katıldıktan sonra popülaritesi artan Esmersoy, 1.6 milyon gelir beyan etti.

Vergi listesinin sürprizi Burcu oldu

Seda Sayan’ın birinci çıktığı sanatçılar vergi rekortmenleri listesinin sürprizi sunucu-oyuncu Burcu Esmersoy oldu. Acun Ilıcalı’nın yaptığı dans yarışmasında yarışmacı ve sunucu olarak yer aldıktan sonra popülaritesi artan ve peş peşe birçok reklam kampanyasının yüzü olan sunucu, Kamile Burcu Esmersoy adıyla sanatçıların yer aldığı İstanbul vergi listesine 1.6 milyon liralık beyanıyla 24. sıradan girdi. Esmersoy 538.5 bin lira vergi ödeyecek.

 

Muhteşem Yüzyıl’daki rolüyle en çok kazanan oyuncular arasında olan Halit Ergenç de yıllık 2 buçuk milyon liralık gelir beyanıyla listeye 13. sıradan girdi. Ergenç, 745.8 bin lira vergi ödeyecek. Necati Şaşmaz ise 2 milyon liralık gelir beyanıyla listede 14. sıraya yükseldi. Ata Demirer 11, Şafak Sezer 15. sıradan listeye girdi. Açıklanan ilk 25 sanatçı listesinde Engin Altan Düzyatan ve Huysuz Virjin de yer aldı.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kolay muzlu kup tarifi
  Kolay muzlu kup tarifi

  Süresi : 01:23 İzlenme : 582

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1098

 • Jöleli limon dilimleri
  Jöleli limon dilimleri

  Süresi : 01:13 İzlenme : 379

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 869

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 865

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön