Konser için cebinden 300 bin dolar harcamış...

Geçtiğimiz günlerde Suada'da Süperstar Ajda Pekkan, Semiramis Pekkan, Gulu Lalvani ve Pekkan'ın menajeri Etel’le balık ziyafeti yaptık.

Konser için cebinden 300 bin dolar harcamış...

Boşandıktan sonra tekrar bir araya gelen Gulu Lalvani ile Semiramis Pekkan, Boğaz’ın büyülü atmosferinde aşk tazeledi. Süperstar, 13 Temmuz'da Kuruçeşme Arena'da vereceği konser için bir hayli yoğun çalışıyormuş. Ajda Pekkan'ı çok heyecanlı ve iddialı gördüm. Zaten insan yaptığı işe heyecan duymazsa başarılı olamaz. Süperstar, hemen hemen her konseri için bir sürpriz hazırlıyor.

 

Yine sahne enerjisiyle günlerce konuşulan bir performansa imza atacak olan Ajda Pekkan, bu konser için de kesenin ağzını açmış. “Kesenin ağzını açmış” diyorum. Çünkü Pekkan, birçok sanatçının aksine konserlerine sponsorlu çıkmıyor. Bu konser için cebinden tam 300 bin dolar harcamış. Pekkan, yurtdışından getirttiği ekipmanlarla hazırlanan özel sahne ve sistem sayesinde seyircilerin üzerinde dolaşarak şarkı söyleyecek. Bu konser için de çok özel kostümler hazırlatmış. Konserde Pekkan'a 24 dansçı eşlik edecekmiş. Bunlardan 19'u yurtdışından gelen yabancı dansçılarmış. Süperstar'ın konserini izlemeye gelemeyenler için ilk üç parça ve final Kral TV'den canlı olarak yayınlanacakmış.

 

Hazırlayan: Ünal Demirkaya

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 1619

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 289

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 906

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 696

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 485

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön