Jennifer ve Casper evliliğe göz kırpıyor!

Marc Anthony’den ayrılır ayrılmaz Casper Smart’la aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez, ünlü dansçıyla evlenip çocuk yapmanın hayalini kuruyor.

Jennifer ve Casper evliliğe göz kırpıyor!

Lopez "Evet" demeye hazır!

Yedi yıllık eşi ve çocuklarının babası Marc Anthony’yle yollarını ayırdıktan kısa süre sonra dansçı Casper Smart’la aşk yaşamaya başlayan Jennifer Lopez, yeniden evlenebileceğini açıkladı. Kendisinden 18 yaş küçük olan sevgilisiyle çok iyi anlaştığını, çocuklarının onunla vakit geçirmekten büyük keyif aldığını belirten Lopez, evlilik kurumuna hâlâ inandığını söylüyor. Seksi şarkıcının OK! Dergisi’ne demeç veren yakınlarıysa, “Casper evlenme teklif ederse Jennifer anında ‘evet’ der” diye konuştu.

 

Bebekleri olsun istiyorlar!

Jennifer Lopez’in Marc Anthony’yle birlikte olduğu dönem boyunca ünlü şarkıcıyla sürekli ego çatışması yaşadığını belirten yakınları, sözlerini şöyle sürdürdü: “Marc ve Jennifer birbirlerini hiçbir zaman sadece karı-koca olarak göremedi. Mesleki karizmaları ve egoları her zaman ilişkilerini gölgeledi. Oysa Jennifer, Casper’la ilişkisinde böyle bir problem yaşamıyor. Kendisini hayatında ilk defa evinin kadını gibi hissettiğini söylüyor. Jennifer Casper’dan bir bebeğinin olmasını istiyor. Casper da bu fikre çok sıcak bakıyor.”

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Muzlu kup
  Muzlu kup

  Süresi : 01:23 İzlenme : 457

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1065

 • Jöleli limon dilimleri
  Jöleli limon dilimleri

  Süresi : 01:13 İzlenme : 363

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 830

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 832

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön