Düşesin "altın" sevinci!

İngiliz bisikletçiler Londra Olimpiyatları’nda altın kazanınca Düşes Catherine havalara uçtu. Her yarışı izleyen dük ve düşes halkın sevgilisi oldu!

Düşesin "altın" sevinci!

İngiltere Prensi William ve eşi Cambridge Düşesi Catherine, Londra Olimpiyatları’nda yarışan pist bisikletçilerini izledi. İngiltere takımının galip gelmesi üzerine düşes büyük mutluluk yaşadı. 2012 Londra Olimpiyatları pist bisikleti erkekler takım sprint yarışında, Philip Hindes, Jason Kenny ve Chris Hoy’dan oluşan İngiltere takımı, 42.6 saniyeyle birinciliği elde ederken, dünya rekorunu da kırdı. Altın madalyanın sahibi olan İngiltere takımını ayakta alkışlayan Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Catherine, birinciliği birbirlerine sarılarak kutladı. Üzerinde polo tişörtler olan prens ve eşi, yarış sırasında İngiltere Başbakanı David Cameron’la da sohbet etti. Prens Harry de yarışı büyük bir heyecanla izleyen isimler arasındaydı. İngiltere olimpiyat takımının katıldığı tüm yarışları izlemeye çalışan Prens William ve eşi Düşes Catherine, halkın sevgilisi oldu.

Hiçbir yarışı kaçırmıyorlar!
Cambridge Düşesi Catherine ve Prens William, İngiliz takımlarının yarışlarını yakından takip ediyor. İkili tribünlerdeki Meksika dalgasına da katıldı.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yaşlı kadınlardan 30 yaşındakilere tavsiyeler
  Yaşlı kadınlardan 30 yaşındakilere tavsiyeler

  Süresi : 01:37 İzlenme : 585

 • Hipnozla doğum nedir?
  Hipnozla doğum nedir?

  Süresi : 02:58 İzlenme : 277

 • Sezaryen sonrası normal doğum mümkün mü?
  Sezaryen sonrası normal doğum mümkün mü?

  Süresi : 04:32 İzlenme : 202

 • İdeal doğum ortamı nasıl olmalı?
  İdeal doğum ortamı nasıl olmalı?

  Süresi : 01:49 İzlenme : 183

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 207

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön