Altıncı kez ayrıldılar!

4 yıllık aşkları boyunca 5 kez ayrılıp 6 kez barışan Özcan Deniz’le Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde ilişkilerini bir kez daha bitirip ayrılık sayısını 6’ya çıkardı. Deniz, bu son ayrılık için net konuştu: “Bu kez sonsuza kadar bitti!”

Altıncı kez ayrıldılar!

Yeni filmleri yakında vizyonda

Özcan Deniz - Fahriye Evcen çifti ayrılıp barışma konusunda 6 kez gidip 7 kez geri gelen 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i kıskandırıyor! 2008 yılında aşk yaşamaya başlayan ve geçen 4 yıl içinde 5 kez ayrılıp 6 kez barışan ikili, geçtiğimiz günlerde 6’n cı kez ilişkilerini bitirme kararı aldı. Son olarak Deniz’ in yönettiği ve yakında vizyona girecek olan “Evim Sensin” filminde birlikte rol alan iki âşık, yakınlarına bu kez yeniden barışmalarının söz konusu olmadığını söyledi.

 

“Reklam yapıyorlar” iddiası var

Özcan Deniz, Fahriye Evcen’le ayrılığı konusunda yakın dostlarına “Bu kez sonsuza kadar bitti ” dedi. Deniz, daha önceki ayrılıp barışmalarının hep bir proje öncesine denk gelmesi ve “Reklam yapıyorlar” iddiaları için şunları söylemişti: “İlgisi yok. Her projede stresli ve yoğun olduğumuz için birbirimize yeterli tolerans gösteremiyoruz ve birbirimizi az görüyoruz. Ayrılıklarımızın nedeni budur. Can yakan bu ilişki de çok yoruldum, Fahriye’yi de çok yordum!”

 

Haber: Mehmet Çalışkan

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?
  Zeytinyağlı enginar nasıl yapılır?

  Süresi : İzlenme : 1723

 • Çin yemeği tarifi
  Çin yemeği tarifi

  Süresi : 00:59 İzlenme : 350

 • Tiramisu nasıl yapılır?
  Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 939

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 714

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 513

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön