Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Lindsay Lohan: “Hakkımda yazılanları okumayın!”

Son zamanlarda Hollywood billboard’ları “sorunlu” Lindsay Lohan fotoğraflarıyla doluydu. Zira Lohan, “Liz&Dick” adlı televizyon filminde Elizabeth Taylor’ı oynuyor. Lohan geri mi geliyor?

Lindsay Lohan: “Hakkımda yazılanları okumayın!”

Lindsay Lohan, Lifetime TV kanalının yapımcılığını üstlendiği “Liz&Dick” adlı televizyon filminde Elizabeth Taylor’ı oynuyor. Ne var ki huylu huyundan vazgeçmiyor.

 

Lohan fotoğrafları billboard’larda parladığı kadar gazetelerde de çıkıyor. Ya kaldığı otellerdeki yüklü faturaları ödememiş oluyor ya da Twitter’dan Barack Obama’ya ekonomiyle ilgili tavsiyeler yazıyor. Sandy fırtınasını bekleyen New York halkına bile seslendi: “Panik yapmayın!” Lifetime’ın patronlarından ve aktris Elizabeth Taylor’la aktör Richard Burton’ın aşk hikâyesini anlatan biyografik “Liz & Dick” filminin yapımcısı Nancy Bennett, Lohan’ı Elizabeth Taylor’ı oynaması için cast’a almaya karar vermiş, ama ne yapacağı belli olmayan Lindsay Lohan’ı seçmek kumar oynamak demek.

 

Yapımcı Bennett, “Long Island’da Lindsay ve annesi Dina’yla komşuyduk. Lindsay küçük, tatlı bir kızdı. Bugün inanması zor ama annesi de, o da son derece normal insanlardı” diyor. Tabii aradan yıllar ve çok fazla alkol geçti. Bennett her şeyin farkında: “İlk gün sete geleceğinden emin değildim. Geç de olsa geldi. Lindsay’i yakaladığımız gibi çekim yaptık. Epey de yol aldık o gün.” Sonra genç aktris ortalığı yine karıştırdı.

 

Gazeteler bir gün Lindsay’in arabasıyla birini ezmeye kalkıştığını, başka bir gün otel odasına davet ettiği bir yabancı tarafından saldırıya uğradığını yazıyordu...

 

Liz ve Lindsay

Nancy Bennett, yine de projeden umutlu. “Reytingler tavan yapacak” diyor. Lindsay Lohan, Hollywood billboard’larında gerçekten de Elizabeth Taylor’a benziyor. “Makyaj ne kadar sürdü” diye sordum. Bennett “1 saat bile değil” diye cevap verdi ve ekledi: “O gerçekten Liz’e benziyor. Hayatları da öyle. Zaten bu yüzden Lindsay’i seçtim. Ondan başkası olamazdı.” Ardından Lindsay Lohan da yanımıza geldi.

 

Sohbeti açmak için hayatının nasıl gittiğini sordum. Gösterişsiz bir edayla “Umutluyum” dedi. “Sadece işi düşünüyorum, oyunculuğa bayılıyorum. Liz&Dick’i çok önemsiyorum.” Bu projeye olan özel ilgisinin nedenini merak edince, “Çünkü” dedi “Elizabeth Taylor’a hep gıpta ederdim. Güzelliği, yetenekleri, acıları ve bağımlılıkları... Onu kendimle özdeşleştiriyorum. İkimiz de problemli ailelerden geldik, çocuk yaşta yıldız olduk. Beni tercih ettiği için Nancy’ye minnettarım. Üstelik beni sigortalayamayacaklarını bildiği halde...”

 

Haber: Daphne Barak

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 280

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 150

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 233

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 393

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 464

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön