Ocak ayı Yengeç burcu yorumu

Ocak ayına özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olarak giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeçler...

Ocak ayı Yengeç burcu yorumu

Yeniyılın ilk ayına özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olarak giriş yapıyorsunuz. Bu ay hayatınızın kontrolü karşı tarafın ellerinde olabilir. Planlarınız hep sevdiğiniz insan çevresinde oluşabilir. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek ve onun fikirlerini almak sizin için önemli olacak.

 

Yine Ocak ayında ortaklı işleriniz varsa, bu işlerinizle ilgili konular ön planda olacak.  Yine şirket kuranlar ve ortaklı çalışma içerisine girecek olanlar, ilgileriniz daha fazla bu alana yöneltebilirler.Seyahatler ve yapılacak iş görüşmeleri etkili olacak.

 

8 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor, önünüzdeki iki hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Sevdiğiniz insanla konuşmak ve paylaşım içine girmek iyi olacak. Ortaklı işlerinizde sözleşmeler ve kontratlar gündeme gelebilir. Olaylara yaklaşamınız mantıklı ve kontrollü olacak. Romantik oluşumlar yaşarken biraz kendinizi zorlamalısınız.

 

20 Ocak civarı özel hayatınızda zorlanmalar, çatırdamalar ve anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün. Ailenizin veya sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Bu birkaç gün  ilişkilerinize dikkat edin.

 

21 Ocak itibarıyla bir ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine bu bir ay boyunca gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz. Tanışacağınız bir insan, hayatınızı yönetmede ve bazı gerçeklerin farkına varmanızda size yardımcı olacak.


24 Ocak'ta gerilemeye başlayacak olan Mars, sizin kariyer evinizin yöneticisi olduğundan, 14 Nisan'a kadar kariyer ve iş alanlarınızda, özellikle satışa, reklama, pazarlama, yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir. Bu süreci yapılması gerekenleri gözden geçirme dönemi olarak kullanabilmelisiniz. Ertelenen veya bozulan işlerinizde neyin niçin işlemediği, koşulların neden yerine oturmadığı gibi sorularınızın cevaplarını işte bu birkaç ay içerisinde görebilir, fark edebilir, analiz edebilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ton balıklı börek nasıl yapılır?
  Ton balıklı börek nasıl yapılır?

  Süresi : 01:29 İzlenme : 231

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 356

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 273

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 428

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 501

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön