Yaşam » Yemek Tarifleri

Şubat ayı Boğa burcu yorumu

3 Şubat'ta Neptün'ün Balık burcuna girmesiyle, önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor sevgili Boğalar...

Şubat ayı Boğa burcu yorumu

3 Şubat'ta Neptün'ün Balık burcuna girmesiyle, önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor sevgili Boğalar... Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız artabilir, kendi ideallerinizi paylaşmak için sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş olarak seçeceğiniz insanlar konusunda dikkatli adımlar atmalısınız. Kandırılmalara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi görünen gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun. İnsanlara gereğinden fazla anlamlar yüklememeye özen gösterin. Özellikle 18- 21 Mayıs tarihleri arasında doğanlar ekstra dikkatli olmalılar.

 

7 Şubat'ta oluşan dolunay aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu dolunay bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız ya da aile hayatınızda oluşacak bir olay, bu birkaç gün iş alanlarınızda gerilmelere yol açabilir.

 

8 Şubat ve onu takip eden birkaç hafta boyunca iş alanlarınızda geri çekilmeler ve isteksizlikler oluşabilir. Kimsenin yanınızda olmadığını düşünebilir, daha çok diğer insanlara yardım ederek ve biraz geri planda durmayı tercih ederek ilerleyebilirsiniz. 8 Şubat'ta aşk hayatınızda da geri çekilmeler sorunlar oluşabilir. Bu biraz da duygularınızı saklamanız ve sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmenizden kaynaklı olacak.

 

19 Şubat itibarıyla Güneş Balık burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir veya işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Çevreniz ve sosyalliğiniz artacak, oturmak ve kendinize vakit ayırmak için boş vakit bulamayacağınız bir dönem olacak. Bu alandaki yeni başlangıç ve kararlarınız için 22 Şubat ve sonrası harekete geçebilirsiniz.

 

Bekarsanız şubat ayı süresince, gizli saklı ilişkiler veya platonik aşklar gündeminize yerleşebilir. Böyle bir ilişkiyle karşılaşırsanız, çok da uzun soluklu olmayacağını bilmelisiniz çünkü bu sene her şeyi göz önünde yaşamak isteğiniz yıl boyunca etkili olacak. Yine de şubat ayı bazı zorlamalarınız olsa bile kendinizi göstermekten korkmayacağınız ve iş alanlarınızın fazlasıyla aktif olacağı bir ay olacak. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

NE TÜR YEMEK ARADINIZ?

 • Terrarium nasıl yapılır?
  Terrarium nasıl yapılır?

  Süresi : 01:26 İzlenme : 830

 • Yumurtalı simit!
  Yumurtalı simit!

  Süresi : 01:06 İzlenme : 462

 • Sokak röportajı: Anneme beton mikseri alırdım!
  Sokak röportajı: Anneme beton mikseri...

  Süresi : 02:49 İzlenme : 1617

 • Farkındalık - Mindfulness
  Farkındalık - Mindfulness

  Süresi : 10:32 İzlenme : 2182

 • 23 Nisan'ı çocuklara sorduk
  23 Nisan'ı çocuklara sorduk

  Süresi : 06:07 İzlenme : 1531

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git