“Aşk bir hediyedir”

Koçak Gold, size aşk'ı armağan ediyor...

“Aşk bir hediyedir”

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlarda sevginizi en güzel anlatmanın yolu kalpten gelen duygularınızla paylaşacağınız, Sevgililer Günü hediyesi olacaktır. Hediyelerin heyecanla seçildiği bu özel gün, unutulmaz bir hediye vermek içinde en uygun zamandır.
    
Sevgililer Günü için Koçak Gold’ dan belirli bir limit ve üzeri alışverişleriniz de hediye olarak alacağınız pırlantalı “Aşk Kolye” sevdiğinize aşkınızı anlatmanın en güzel yolu olacak. Hat yazısıyla yazılmış olan “AŞK” aynı zamanda sonsuzluk sembolüyle de Sonsuz Aşk’a vurgu yapmaktadır.  AŞK’ ın hemen üzerinde bulunan kalp figürü yüce aşkı ifade eder. Üzerindeki pırlanta taşla ise sevdiğinize daima kalbinizin biriciği, yegânesi olduğunu hatırlatacaksınız. 14 Şubat Sevgililer Günü, “Aşk Kolye” ile sevdiğinize duyduğunuz tutkuyu ifade etmenin en etkili yolu olacaktır.

Her zaman yenilikçi tarzıyla sektöre yön veren Koçak Gold, bu özel günü ölümsüzleştirecek “Pırlanta AŞK Kolye” ile sizin ve sevdiğinizin zevkine ve kalbine hitap edecek.

Koçak Gold’un Sevgililer Günü hediyesi Türkiye çapındaki tüm Koçak Gold mağazalarında ve www.ekocakgold.com adresinde sizleri bekliyor olacak.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Muzlu kup
  Muzlu kup

  Süresi : 01:23 İzlenme : 475

 • Evde çikolata topları nasıl yapılır?
  Evde çikolata topları nasıl yapılır?

  Süresi : 01:44 İzlenme : 1079

 • Jöleli limon dilimleri
  Jöleli limon dilimleri

  Süresi : 01:13 İzlenme : 373

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 837

 • Kadınbudu kaplama tavuk!
  Kadınbudu kaplama tavuk!

  Süresi : 01:44 İzlenme : 841

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön