Son eklenen haberlerimizden anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Parti için oyunlar

Partide hep beraber oturup saatlerce hamileliğin sıkıntılarından konuşabilirsiniz, ama şüphesiz ki anne adayı tüm bunların yerine tasasız ve neşeli oyunlar oynamak isteyecektir! Ayrıca, baby shower oyunları bebek dünyaya gelmeden önce yaşadığınız en unutulmaz deneyimlerinden biri olacaktır.

Parti için oyunlar

Partide hep beraber oturup saatlerce hamileliğin sıkıntılarından konuşabilirsiniz, ama şüphesiz ki anne adayı tüm bunların yerine tasasız ve neşeli oyunlar oynamak isteyecektir! Ayrıca, baby shower oyunları bebek dünyaya gelmeden önce yaşadığınız en unutulmaz deneyimlerinden biri olacaktır. İşte size birkaç öneri:

Ünlüleri tahmin etme
Eski dergilerden hamile ünlülerin fotoğraflarını kesin, başlarını geriye doğru kıvırın ve hangi ünlü olduğunu tahmin etmeye çalışın.

Adını tahmin edin
Anne adayının bir isim listesi varsa örneğin, 20 erkek ve 20 kız isimlerinin olduğu listeden isim tahmin edin. Bebek doğduktan sonra kimin tahmini doğruysa o ödülü alır!

Bebek eşyalarını tahmin edin
(Malzemeler, bebek ürünleri ve göz bandı). Bebek eşyaları bir çanta içine konur ve anne adayının gözleri bağlanır. Anne adayı çantanın içinden bebek eşyalarını çeker ve tahmin etmeye çalışır. Bu ayrıca baby shower hediyelerini tahmin etmek içinde oynanabilir. Bu gerçekten en eğlenceli baby shower oyunlarından biridir. Özellikle de bazı çılgın oyuncaklar ve ürünler çantadan çıktıktan sonra.

Kaç tane bebek malzemesi yazabilirsin?
(Malzemeler; kağıt altlıkları ve her kadın için bir kalem)her oyuncu 5 dakika içerisinde yazabildiği kadar bebek ürünlerini kağıda yazar (şişe, emzik, vb). En başlarda gayet kolay görünecektir, ama birkaç dakika sonra kadınlar beyinlerine işkence etmeye başlayacaktır. Ödülü en çok ürünü yazana verin!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Baget ekmek içerisinde mini köfteler
  Baget ekmek içerisinde mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 146

 • Poşe yumurtalı tonlu yufka
  Poşe yumurtalı tonlu yufka

  Süresi : 01:29 İzlenme : 77

 • Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?
  Taze soğanlı mısır ekmeği nasıl yapılır?

  Süresi : 01:04 İzlenme : 181

 • Karnabahar burger!
  Karnabahar burger!

  Süresi : 00:35 İzlenme : 340

 • Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?
  Kavanozda Tiramisu nasıl yapılır?

  Süresi : 00:47 İzlenme : 440

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön