Gül’le Diken Arasında 44 Yıl

Suavi’nin 5 yıl aradan sonra çıkarttığı “44. Sanat Yılı Albümü” müzik marketlerde... Albüm, Suavi dinleyicileri için seçilmiş 15 özel şarkıyla arşiv çalışması niteliği taşıyor.

Gül’le Diken Arasında 44 Yıl

Suavi, 5 yıllık zorunlu suskunluğunu ’Gül’le Diken Arasında - 44. Sanat Yılı Albümü’ ile bozdu. Sanatçının Seyhan Müzik’ten çıkan albümündeki bilinen ama çok özel şarkılarla hafızalar belki de anılar tazeleniyor.


Suavi bu albümde ‘Yıllar Sonra, Uçurum Var Aramızda, Yalı Çapkını, Olmaz Olsun, Pazar, Hasret Türküsü, Yapayalnızım, Tükenme, Mavi Kanatlı Uçurtma, Bilmelisin, Eyvah, Hasretimdin Sen Oysa, Unutamadığımsın, İki Gözüm İki Çeşme ve Özleyiş’ gibi önceki albümlerinde yer almış şarkılara yer verdi. Yayınlandığı tarihlerde dillere ve belleklere yerleşen bu şarkıları yeniden lezzetlerinden bir şey kaybetmeden kaydedip, yorumlayan sanatçı bu albümüyle arşivlik bir çalışmaya imza attı.

 

Albümde Suavi’ye Mert Ağırlar, Mehmethan Dişbudak, İsmail Soyberk, Bülent Ay, Zeynel Demir, Gündem Yaylı Grubu, Göksun Çavdar, Kadir Okyay, Uğur Varol, Serdar Kastelli, Eyüp Hamiş, Ali Yılmaz ve Sustam Mahmudov gibi değerli müzisyenler çalgılarıyla eşlik ediyor.

Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Yağsız mücver nasıl yapılır?
  Yağsız mücver nasıl yapılır?

  Süresi : 01:31 İzlenme : 1835

 • Yulaflı şekersiz puding tarifi
  Yulaflı şekersiz puding tarifi

  Süresi : 01:16 İzlenme : 946

 • Tulum peynirli pankek
  Tulum peynirli pankek

  Süresi : 00:54 İzlenme : 1646

 • Tok tutan salata nasıl yapılır?
  Tok tutan salata nasıl yapılır?

  Süresi : 01:42 İzlenme : 1103

 • Kolay muska böreği tarifi
  Kolay muska böreği tarifi

  Süresi : 05:38 İzlenme : 1164

Copyright © 2014 - Tüm hakları saklıdır. Ciner Medya Tv Hizmetleri A.Ş. Üretim ve Tasarım CBG
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön